ČEZ Motor České Budějovice HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava HC Frydek Mistek HC Most HC Slavia Praha HC Stadion Litomeřice HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň Ústí nad Labem

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Tohle jsou dvojice pro play off 1. ligy! Kdo si zahraje o extraligu?

České Budějovice vs. Prostějov, FOTO © hcmotor.cz
 0 , 14.02.17 v kategorii: Aktuality
Předkolo play off první hokejové ligy začne po dnešním konci základní části ve čtvrtek, o dvě místa ve čtvrtfinále se utkají Prostějov s Přerovem a Benátky nad Jizerou s Frýdkem-Místkem. Hrát budou na tři vítězné zápasy, o soupeřích vítěze základní části Českých Budějovic a druhé Jihlavy bude jasno nejdříve v pondělí 20. února a nejpozději tři dny nato.
Česko 1. Liga
České Budějovice se na čtyři vítězství utkají s hůře umístěným postupujícím z předkola, Jihlava s lépe umístěným. Už nyní je jasné, že další dvojice pro čtvrtfinále vytvořily třetí Kladno s šestým Ústím nad Labem a čtvrtá Slavia s pátou Třebíčí. Boj o semifinále začne v neděli 26. února. Skončí nejdříve v pátek 3. března a nejpozději v pátek 10. března.

Semifinálovými souboji, které rozhodnou o dvou účastnících baráže o extraligu, druhá nejvyšší soutěž vyvrcholí. Začnou v pondělí 13. března a skončí nejdříve v sobotu 18. března a nejpozději v pátek 24. března. Vítěze čeká boj s dvěma nejhoršími celky extraligy o dvě místa v nejvyšší soutěži. Baráž odstartuje v úterý 28. března a týmy se utkají čtyřkolově každý s každým (12 kol).

Celky z 11. až 14. pozice (Litoměřice, Havířov, Kadaň a Most) budou hrát dvoukolově každý s každým (šest zápasů) a do tabulky se jim přenese bilance z dlouhodobé části. Poslední tým nahradí nejlepší celek třetí nejvyšší soutěže.

Dvojice pro play off 1. ligy:
Předkolo:
Benátky nad Jizerou - Frýdek-Místek
Přerov - Prostějov

Čtvrtfinále:
Motor České Budějovice - 8 (hůře umístěný postupující z předkola)
Jihlava - 7 (lépe umístěný postupující z předkola)
Kladno - Ústí nad Labem
Slavia Praha - Třebíč


autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, čtk