• Český talent končí v zámořské NHL a jedná o angažmá s mistrovskou Kometou.

• Do královehradeckého Mountfieldu se vrací někdejší kapitán české reprezentace.

• Velký příběh se odehrál v extraligovém utkání mezi Pardubicemi a Litvínovem.

Hokejisté Bostonu jsou na přípravném kempu v Číně.

- To byl nářez! Vsetín vyhrál v Chance lize 11:0

Vsetín
 0 , 11.09.18 v kategorii: Aktuality
V nelítostnou kanonádu proměnili hokejisté Vsetína utkání 2. kola Chance ligy s Kadaní.

Přestože to po první třetině, která skončila 0:0, na gólové hody nevypadalo, odjížděli hokejisté Kadaně po šedesáti minutách do kabiny s výpraskem 11:0. Vsetín totiž ve druhém dějství zaznamenal tři branky a v poslední dvacetiminutovce nasázel hned osm branek.

"Konec dobrý, všechno dobré, alespoň tedy výsledkově. Ale začátek utkání byl hrůzostrašný. Moc si nedokážeme vysvětlit, proč jsme do utkání nastoupili tak vlažně a bez patřičného nasazení. Prostě nehráli jsme dobře. Po první třetině jsme si ty věci celkem důrazně v kabině řekli a druhá třetina, né že by byla bůhvíjaká ale podařilo se nám dát 3 góly. Chtěli jsme odehrát velmi dobře třetí třetinu tak abychom jak se říká, jak skončíš poslední třetinu, tak v dalším utkání na ni navážeš. Takže to se nám podařilo a paradoxně od vedení 4-5:0 všichni začali hrát a bruslit daleko lépe. Poté jsme vstřelili i branky, takže nakonec i pro lidi dobré, ale jak říkám, my v hlavách máme spíše nepodařený začátek a na ten se budeme muset zaměřit," řekl po zápase trenér domácích Luboš Jenáček.

"Něco jsme si na zápas připravili a v první třetině to bylo vidět. Hráli jsme výborně a navázali jsme tak na třetí třetinu z utkání s Porubou. Měli jsme tam i tři velice dobré šance, ale neproměnili jsme je. Ve druhé třetině jsme doplatili na dvě individuální chyby, ale tak to se stane, hokej je o chybách. Poslední třetina nám absolutně nevyšla, ale všechno vychází z herní disciplíny. Když si řekneme, že něco chceme hrát, tak to hráči musí plnit - pak budeme úspěšní. Takže na tomto musíme dál pracovat a připravit se středeční zápas," doplnil Radek Kampf, kouč kadaňských hokejistů.

VHK Robe Vsetín – SK Trhači Kadaň 11:0 (0:0, 3:0, 8:0)
Branky a nahrávky: 24. Rác (Theoret, Karafiát), 29. Slováček (Rác, Theoret), 35. Theoret (Mikuš, Holomek), 44. Pechanec, 44. Pechanec (Jonák, Rudl), 45. Karafiát (Mikuš), 46. Vávra (Jenáček), 48. Jenáček (Theoret, Rác), 48. Vávra (Podešva), 53. Kucharczyk (Teper, Březina), 53. Jonák (Pechanec, Rob).

autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz