MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Tak jako na konci proti Pardubicím musíme hrát pořád, hlásí Kováčik

Jozef Kováčik, FOTO © hc-kometa.cz
 0 , 22.01.16 v kategorii: Aktuality
Jozef Kováčik litoval po prohře s Pardubicemi, že jeho Kometa nehrála celých šedesát minut jako v závěru, kdy vstřelila dvě branky.
Česko Extraliga
Kometa po výprasku 3:9 s pražskou Spartou prohrávala na domácím ledě 0:3 a vypadalo to, že se schyluje k další potupě. Nakonec se však brněnští hokejisté dokázali vzchopit a dotáhli náskok svého východočeského soupeře na rozdíl jediné branky. Místo vyrovnání však přišlo vyloučení na straně Komety, takže Dynamo tři body uhájilo.

"Padesát minut tragédie z naší strany, k tomu není víc co říct. Ale na konci bylo vidět, že pokud skutečně chceme a jezdíme, tak je to zcela jiné mužstvo. Hrát tak, jako jsme hráli posledních asi pět minut, to je recept na to, jak se zase zvednout," prohlásil v rozhovoru pro oficiální webové stránky HC Kometa Brno Jozef Kováčik.

Šestatřicetiletý slovenský zadák tvrdí, že Kometa by hlavně měla hrát jednodušeji. "Nejen taktika, ale především jednoduchý, rychlý hokej. Dohrávat souboje a hrát ne na sto, ale na dvě stě procent. Nic jiného nám nyní už asi nezbývá," krčil po prohře 2:3 rameny rodák z Topolčan.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-kometa.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.