MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Světoběžník Jakub Čech při své obnovené premiéře v extralize zářil

Jakub Čech, FOTO © piratichomutov.cz
 0 , 1.01.16 v kategorii: Aktuality
Po šesti letech se Jakub Čech postavil do branky v extraligovém utkání. A ve své obnovené premiéře se prezentoval perfektním výkonem.
Česko Extraliga
Jeho Chomutov sice prohrál po samostatných nájezdech 1:2 s domácí Olomoucí, výkon českého brankáře byl však bezchybný. V extraligovém utkání si Jakub Čech zachytal po dlouhých šesti letech, kdy putoval po zahraničních angažmá v Německu, Slovensku, Francii a Polsku.

Pikantní bylo, že svou obnovenou extraligovou premiéru prožil Čech v zápase proti Olomouci, jejímž je odchovancem. "Pořád tady bydlím, bydlí tu i má rodina, která se na mě přišla podívat, takže to bylo dvakrát tak pikantní. Byla to pro mě taková obnovená premiéra v extralize a navíc na domácím ledě. Fajn pocit," usmíval se po duelu třicetiletý brankář.

Poté, co Jakub Čech skončil v polském Sanoku, zamířil v tomto ligovém ročníku nejprve do prvoligové Kadaně, kde odchytal pět utkání. Odtud putoval do spřízněného Chomutova. V šanci v Tipsport extralize už podle svých slov skoro ani nedoufal.

"Když jsem šel do Kadaně, tak jsem v to ani nedoufal. Bral jsem to tak, že půjdu pomoct Kadani, nějak se dostat zase do pohody. Nakonec to vyústilo v tuhle nabídku a já jsem za ni velice rád," pochvaluje si olomoucký rodák.


autor: Ondřej Hlaváč / piratichomutov.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.