MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Svěřenci Miloše Říhy: Zamkli je v kabině, aby nemohli sledovat trénink CSKA!

Hráči Slovanu Bratislava., FOTO © hc-kometa.cz, Roman Kantor
 0 , 27.02.16 v kategorii: Aktuality
Hráči Slovanu Bratislava byli zamčeni na řetěz v kabině, aby nemohli sledovat trénink svého soupeře v play off CSKA Moskva. A to ještě není vše! Více v článku.
Rusko KHL
Nesportovními tahy ze strany CSKA Moskva začíná být přesycena série mezi celkem z hlavního města Ruska a Slovanem Bratislava. CSKA vede 3:0 na zápasy a je krůček od postupu do další fáze play off. Přesto si pomáhá velmi nefér způsoby.

Celé Slovensko je už nyní pobouřeno, jak zaujatí jsou proti jejich týmu ruští arbitři. To, co se však přihodilo teď, je velmi kuriózní a na vrcholové úrovni by k podobným tahům docházet rozhodně nemělo.

Co se tedy přesně stalo? "V pondělí jsme měli před druhým zápasem trénink v moskevské aréně. Před námi zrovna trénovali hráči CSKA. Když jsme všichni vstoupili do naší kabiny, tak nám zvenčí zamkli dveře na řetěz, abychom neviděli jejich trénink. Před dveře navíc postavili policistu. Když jsme pak měli trénink my, oni se dívat mohli," prohlásil generální manažer Slovanu Maroš Krajči v rozhovoru pro Nový Čas.


autor: Ondřej Hlaváč / Nový Čas, hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.