ČEZ Motor České Budějovice HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava HC Frydek Mistek HC Most HC Slavia Praha HC Stadion Litomeřice HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň Ústí nad Labem

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Startuje předkolo play off první ligy: Kladno s Duklou čekají na své soupeře

Havířov 2016, FOTO © hc-havirov.cz
 0 , 18.02.16 v kategorii: Previews
Předkolo play off první hokejové ligy začíná v pátek a o dvě místa ve čtvrtfinále se utkají Havířov s Litoměřicemi a Ústí nad Labem s Kadaní. Hrát budou na tři vítězné zápasy, o soupeřích vítěze základní části Kladna a druhé Jihlavy bude jasno nejdříve v úterý 23. února a nejpozději tři dny na to.
Česko 1. Liga PREVIEW
Kladno se utká s hůře umístěným postupujícím z předkola, Jihlava s lépe umístěným. Už nyní je jasné, že další dvojice pro čtvrtfinále vytvořily třetí České Budějovice s šestým Přerovem a čtvrtá Slavia s pátým Prostějovem. Boj o semifinále začne v pondělí 29. února. Skončí nejdříve v sobotu 5. března a nejpozději v pátek 11. března.

Semifinálovými souboji, které rozhodnou o dvou účastnících baráže o extraligu, druhá nejvyšší soutěž vyvrcholí. Začnou v pondělí 14. března a skončí nejdříve v sobotu 19. března a nejpozději v pátek 25. března. Vítěze čeká souboj s dvěma nejhoršími celky extraligy o dvě místa v nejvyšší soutěži. Baráž odstartuje v úterý 29. března a týmy se utkají čtyřkolově každý s každým (12 kol).

Celky z 11. až 14. pozice (Třebíč, Benátky nad Jizerou, Most a Šumperk) budou hrát dvoukolově každý s každým (šest zápasů) a do tabulky se jim přenese bilance z dlouhodobé části. Posledníé tým nahradí nejlepší celek třetí nejvyšší soutěže, který vzejde ze souboje úspěšných semifinalistů play off skupiny Západ a vítěze play off skupiny Východ. Ti se utkají dvoukolově každý s každým (čtyři zápasy).

Kompletní program předkola play off první WSM ligy:
Pátek 19. února - 1. zápasy:
18:00 Havířov - Litoměřice
18:00 Ústí nad Labem - Kadaň

Sobota 20. února - 2. zápasy:
17:00 Havířov - Litoměřice
17:00 Ústí nad Labem - Kadaň

Úterý 23. února - 3. zápasy:
18:00 Litoměřice - Havířov
18:00 Kadaň - Ústí nad Labem

Středa 24. února - případné 4. zápasy:
18:00 Litoměřice - Havířov
18:00 Kadaň - Ústí nad Labem

Pátek 26. února - případné 5. zápasy:
18:00 Havířov - Litoměřice
18:00 Ústí nad Labem - Kadaň


autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, čtk