MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Spokojení nejsme, hlásí chomutovský Květoň

David Květoň, FOTO © piratichomutov.cz
 0 , 24.02.15 v kategorii: Aktuality
Ani přes výhru 5:1 na ledě Ústí nad Labem nebyl hráč Pirátů Chomutov Lukáš Květoň spokojen tak, jak by se dalo očekávat.
Česko 1. Liga
Piráti se v sérii ujali vedení 3:1 a k postupu do semifinále play-off první ligy jim schází jediné vítězství, příští zápas je navíc čeká před domácím publikem. Minulé domáci utkání však Chomutov překvapivě prohrál, své zaváhání následně napravil vysokými venkovními výhrami 9:2 a naposledy 5:1. V posledním zápase vstřelil dvě branky útočník Lukáš Květoň.

Pokud ale čekáte, že opora celku, který vyhrál základní část druhé nejvyšší české hokejové soutěže, byla stoprocentně spokojena, pak se mýlíte. "Vyhráli jsme čtvrtý zápas, ale spokojeni nejsme. Soupeř měl i přesilovky pět na tři. Kdyby domácí z toho dali góly, tak by to bylo asi úplně jiné utkání. Dobře jsme bránili, ale víme, že takto se to hrát nedá," kroutil hlavou Květoň.

"Z naší strany tam prostě byly zbytečné fauly. Za to, že jsme neinkasovali při přesilovkách soupeře, můžeme poděkovat jen Mírovi Hanuljakovi," neváhal Květoň vychválit chomutovského brankáře, který v oslabení svými zákroky Piráty nejednou podržel. Nedisciplinovanost je podle Květoně tím, nač by se Chomutovští měli v příštích zápasech dávat velký pozor.autor: Ondřej Hlaváč / piratichomutov.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.