MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Sobotkovi v Rusku po vypadnutí z play off vyhrožují smrtí! Proč zrovna jemu?

Kapitán Avangardu Vladimír Sobotka, FOTO © khl.ru
 0 , 25.03.16 v kategorii: Aktuality
Hrát v ruské KHL není vždy snadné. Své o tom ví i kapitán Omsku Vladimír Sobotka. Tomu je v posledních dnech nemístně vyhrožováno.
Rusko KHL
Avangard Omsk patří k nejambicióznějším ruským klubům, a tak není divu, že vypadnutí v play off s Ufou je pro jeho příznivce velkým zklamáním. To, co se nyní děje Vladimíru Sobotkovi, je však za hranicí sportu.

Sobotkovi bylo podle jeho vlastních slov některými fanoušky dokonce vyhrožováno smrtí! Nejde přitom o to, že by podával špatné výkony. V play off ovšem nastoupil kvůli bolavé páteři jen ve dvou utkáních, někteří přiznivci Omsku jej kvůli tomu začali osočovat ze simulování.

"Poslední tři měsíce jsem téměř nemohl chodit a už vůbec ne bruslit. Důvodem je bolavá páteř. Věřte mi, že mi nebylo nejlíp, když jsem musel sledovat své spoluhráče a nemohl jim pomoct," napsal na svou obranu na svém facebookovém účtu kapitán Avangardu.


autor: Ondřej Hlaváč / khl.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.