Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Region Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dinamo Riga Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA Saint Petersburg Spartak Moscow Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

KHL - Slovan opět prohrál, Minsk vs. Nižněkamsk 4:5

Tomas Netik, Oleg Piganovich, FOTO © khl.ru
 0 , 19.10.14 v kategorii: Reviews
Netík dokázal už v 27. vteřině skórovat, ale Slovanu to k výhře nepomohlo. Nižněkamsk si připsal po čtyřech prohrách výhru.
Rusko KHL REVIEW

Traktor Čeljabinsk – Slovan Bratislava 3:2

Traktor konečně vyhrál po čtyřech prohrách v řadě. Slovan si připsal další prohru. V pěti posledních utkáních vyhrál jen nad Dinamem Riga. Už v 27. vteřině dal Tomáš Netík gól za Slovan. Před koncem druhé třetiny vyrovnal český útočník Jan Bulis za Traktor na 1:1. Až v posledních minutách druhé třetiny začaly padat góly, na 2:1 zvýšil Slovan, Čeljabinsk vyrovnal v 39. minutě, Anton Glinkin dal branku v přesilovce a skóre bylo 2:2. Ve třetí třetině dal gól Semyon Kokuyov za Traktor zajistil tak vítězství 3:2.

Jugra – Medveščak Záhřeb 1:2 v prodloužení

Zápas byl na góly skoupý, v první třetině za Medveščak skóroval Anderson. V druhé třetině vyrovnal Igor Magogin v přesilovce. Třetí třetina byla bezgólová. Až v 64. minutě prodloužení dal Bill Thomas rozhodující branku a Medveščak vyhrál 2:1. Jugra za posledních pět zápasů vyhrála pouze jednou a patří jí 10. místo v tabulce Východní konference. Medveščak je jedenáctý v tabulce Západní konference. Posledních pět zápasů třikrát prohrál, až poslední dva zápasy se mu vede.

Dynamo Minsk – Nižněkamsk 4:5 v prodloužení

První třetina začala zvolna, padl pouze jeden gól a to až v 19. minutě od Alexandra Korolyuka pro Nižněkamsk. Druhá třetina odstartovala gólovou přestřelku Nižněkamsk zvýšil na 2:0, ale Minsk dokázalo během pár minut vyrovnat na 2:2. V 35. minutě proběhlo trestné střílení pro Nižněkamsk a zvětšil si náskok na 3:2 díky Pyotru Khokhryakovi. V 48. minutě Dynamo vyrovnalo na 3:3. Nižněkamsk pak v 50. minutě zvýšil na 4:3. Dynamo v poslední minutě vyrovnalo na 4:4. O vítězství se rozhodlo až v prodloužení. Tim Stapleton potvrdil výhru Nižněkamsk, když dal v 63. minutě rozhodující gól. Dynamo vyprodukovalo celých 47 střel na branku a Nižněkamsk 31. Nižněkamsk konečně vyhrálo po čtyřech prohrách. Dynamo prohrálo tři utkání z pěti. Dynamo je momentálně šesté v tabulce Západní konference, Nižněkamsk je až třináctý v tabulce Východní konference.

Lada – Atlant Mytišči 2:1 po nájezdech

První třetina nepřinesla žádný gól. Až v 28. minutě druhé třetiny skóroval Artyom Chernov. Atlant pak vyrovnal až v 56. minutě třetí třetiny na 1:1 díky Andrei Nikitenkovi. O výhře Lady rozhodly až samostatné nájezdy, kdy rozhodující gól poslal do brány Nikitenko. Mytišči dokázalo vystřelit 36 krát na branku. Mytišči za posledních pět zápasů vyhrálo pouze třikrát z toho jeden zápas po samostatných nájezdech. Předposlední Mytišči dokázalo vyhrát nad prvním SKA Petrohradem. Lada se nachází na devátém místě tabulky. Za posledních 5 zápasů vyhrála třikrát, poslední zápas s Mytišči vyhrála po samostatných nájezdech.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru