MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Zrodí se přestupová bomba? Miloš Říha lanaří bývalou slovenskou hvězdu Sparty Praha!

Martin Réway ještě v dresu Sparty, FOTO © hcsparta.cz
 0 , 16.03.16 v kategorii: Aktuality
Ještě nedávno hrál za pražskou Spartu a byl jejím nejlepším hráčem, pak odešel do Švýcarska. Vycházející hvězda slovenského hokeje jedná o angažmá v KHL!
Rusko KHL
Martin Réway je zlatým dítětem slovenského hokeje, kterému je prorokována velmi zářivá budoucnost. Ve svých jedenadvaceti letech se už stihl prosadit ve Spartě Praha, odkud v průběhu ročníku zamířil do švýcarského Fribourgu.

I tam patří mezi hlavní opory a s bilancí jedenadvaceti kanadských bodů za osm vstřelených branek a třináct asistencí kraluje klubovým statistikám. Už v novém ročníku by však mohl znovu změnit dres.

Velký zájem o jeho služby totiž hlásí účastník ruské nadnárodní Kontinentální hokejové ligy Slovan Bratislava, jehož koučem je český trenér Miloš Říha starší. "Máme o něj velký zájem a rokujeme o jeho příchodu k nám," vyjádřilo se pro cas.sk vedení HC Slovan Bratislava.


autor: Ondřej Hlaváč / cas.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.