Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Region Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dinamo Riga Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA Saint Petersburg Spartak Moscow Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

KHL - Review: SKA Petrohrad opět v čele tabulky

Michael Garnett, Martin Zaťovič, FOTO © khl.ru
 0 , 18.11.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk utrpělo pátou porážku v řadě. SKA je opět v čele tabulky. Lada vs. Čeljabinsk 4:1.
Rusko KHL REVIEW

SKA Petrohrad – Dynamo Minsk 2:1

Ilja Kovalčuk, dal po osmi zápasech konečně gól pro SKA Petrohrad. Ten po třech prohrách z pěti zápasů porazil Dynamo Minsk a vrátil se do čela tabulky. Alexandra Materukhin otevřel skóre za Dynamo. Kapitán Jimmie Ericsson vyrovnal na 1:1. Artemy Panarin dal gól v 30. minutě. O 30 sekund později Kovalčuk a SKA vedlo 3:1. Ryan Vesce ještě jednou skóroval za Dynamo v přesilovce pět minut před koncem. Dynamo Minsk je na sedmém místě s pátou prohrou v řadě. Na zápas se přišlo podívat 12 228 fanoušků.

Nižněkamsk – Jugra 3:1

Dva góly od Tima Stapletona poslaly Nižněkamsk do vedení a odnesl si domácí vítězství nad Jugrou. Jedinou branku za Jugru dal Ilari Melart. Teemu Eronen vyrovnal na 1:1 pro Nižněkamsk. Poté už se postaral o vítězství Stapleton. Nižněkamsk vystřelil 40 krát na banku. Nižněkamsk za posledních pět zápasů dvakrát vyhrál a je na předposledním místě Západní. Jugra prohrála už potřetí v řadě a je jen o jedno místo výš nad Nižněkamsk.

Lada Togliatti – Traktor Čeljabinks 4:1

Lada porazila Čeljabinsk 4:1. Když se spolu týmy střely naposledy Lada porazila Čeljabinsk 1:0. Na začátku utkání otevřel skóre Martin Zaťovič a Lada vedla 1:0. O výsledku bylo rozhodnuto na počátku druhé třetiny, když Denis Golubev a Alexander Streltsov zvýšili vedení na 3:0. Ještě v 33. minutě zvýšil vedení Lady Anton Shnefeld na 4:0. Čeljabinks snížil deficit na 4:1 v 34. minutě gól si připsal Artyom Penkovsky. Lada si připsala 3 vítězství za sebou a je na 11. místě Východní. Čeljabinks za posledních pět zápasů vyhrál jen dvakrát a je na 7. místě Východní konference.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru