MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

KHL - Review: SKA Petrohrad opět v čele tabulky

Michael Garnett, Martin Zaťovič, FOTO © khl.ru
 0 , 18.11.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk utrpělo pátou porážku v řadě. SKA je opět v čele tabulky. Lada vs. Čeljabinsk 4:1.
Rusko KHL REVIEW

SKA Petrohrad – Dynamo Minsk 2:1

Ilja Kovalčuk, dal po osmi zápasech konečně gól pro SKA Petrohrad. Ten po třech prohrách z pěti zápasů porazil Dynamo Minsk a vrátil se do čela tabulky. Alexandra Materukhin otevřel skóre za Dynamo. Kapitán Jimmie Ericsson vyrovnal na 1:1. Artemy Panarin dal gól v 30. minutě. O 30 sekund později Kovalčuk a SKA vedlo 3:1. Ryan Vesce ještě jednou skóroval za Dynamo v přesilovce pět minut před koncem. Dynamo Minsk je na sedmém místě s pátou prohrou v řadě. Na zápas se přišlo podívat 12 228 fanoušků.

Nižněkamsk – Jugra 3:1

Dva góly od Tima Stapletona poslaly Nižněkamsk do vedení a odnesl si domácí vítězství nad Jugrou. Jedinou branku za Jugru dal Ilari Melart. Teemu Eronen vyrovnal na 1:1 pro Nižněkamsk. Poté už se postaral o vítězství Stapleton. Nižněkamsk vystřelil 40 krát na banku. Nižněkamsk za posledních pět zápasů dvakrát vyhrál a je na předposledním místě Západní. Jugra prohrála už potřetí v řadě a je jen o jedno místo výš nad Nižněkamsk.

Lada Togliatti – Traktor Čeljabinks 4:1

Lada porazila Čeljabinsk 4:1. Když se spolu týmy střely naposledy Lada porazila Čeljabinsk 1:0. Na začátku utkání otevřel skóre Martin Zaťovič a Lada vedla 1:0. O výsledku bylo rozhodnuto na počátku druhé třetiny, když Denis Golubev a Alexander Streltsov zvýšili vedení na 3:0. Ještě v 33. minutě zvýšil vedení Lady Anton Shnefeld na 4:0. Čeljabinks snížil deficit na 4:1 v 34. minutě gól si připsal Artyom Penkovsky. Lada si připsala 3 vítězství za sebou a je na 11. místě Východní. Čeljabinks za posledních pět zápasů vyhrál jen dvakrát a je na 7. místě Východní konference.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru