Nejnovější hokejové zprávy  • Český hokejový forvard triumfoval se svým týmem v ruské nadnárodní KHL.


  • Největší hvězda brněnské Komety zvažuje, zda se s klubem pokusí získat třetí titul v...


  • Brněnskou Kometu by měl i v nadcházejícím ročníku trénovat Libor Zábranský.


  • Hodně vyvedenou premiéru v barvách národního týmu má za sebou český brankář.


  • Brněnská Kometa to dokázala. Svěřenci Libora Zábranského obhájili extraligový titul.


  • Josef Jandač ohlásil tři jména, jejichž nositelé nepojedou na světový šampionát.

- Quick: Jsem hodně frustrovaný

Jonathan Quick, FOTO © vimeo.com
 0 , 31.05.14 v kategorii: Aktuality
Jonathan Quick cítil velkou frustraci po tom, co jeho tým nevyužil už druhý mečbol v sérii proti Chicagu.

"Jsem frustrovaný, ale rychle se přes to přenesu. Nepovedlo se nám dvakrát uzavřít sérii, ale věřím, že třetí šanci už příště nezahodíme," uvedl brankář Los Angeles, který se po druhé třetině dostal do slovní přestřelky s protějškem Coreym Crawfordem. Nelíbilo se mu, jak do něho najel útočník Andre Shaw, což dal před střídačkou Chicaga najevo, načež ho Crawford vyzval k bitce. Oba kohouty nakonec oddělili čároví rozhodčí.

Ústřední postavou šestého souboje série byl Patrick Kane, který dokázal vstřelit rozhodující gól celého utkání a celkově se prosadil hned dvakrát, jelikož ještě během druhé třetiny vstřelil jednu přesilovkou branku.

"Člověk se snaží v klíčových chvílích vzít zodpovědnost na sebe. Ale nejsem sám. Máme spoustu skvělých hráčů, kteří to dělají taky. Když dojde řada i na vás, je vždy zábava, že týmu taky pomůžete," řekl Kane, který byl loni vyhlášen nejužitečnějším hráčem play off.

Darryl Sutter se také k celé sérii vyjádřil a podotkl, že rozdíl v kvalitě obou týmu je opravdu minimální a proto je série tak neuvěřitelně vyrovnaná. "Mezi oběma týmy není velký rozdíl, ve finále to rozhodují na konci skvělé akce. Líbilo se mi, že jsme se nepoložili po tom ošklivém gólu Smithe a že jsme bojovali. To dělaly oba mančafty," uvedl trenér Kings Darryl Sutter.

"Měli bychom být tvrdší v našem obranném pásmu, rychleji k nim přistupovat. Takoví jsme dnes nebyli. Příště musíme předvést to nejlepší, co v nás je," podotkl Martinez.


autor: Billy Costigan / HokejPortal.cz, ČTK