MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

NHL - Podívejte se, jak si Hemský v NHL pohrál s brankářem soupeře! + VIDEO

Aleš Hemský, FOTO © hokejportal.cz
 0 , 25.03.16 v kategorii: Aktuality
Aleš Hemský znovu ukázal, že patří mezi nejšikovnější hokejisty na světě. Jeho parádu si můžete prohlédnout ve videu po rozkliknutí článku.
Severní Amerika NHL
Český šikula se postaral o nejpohlednější branku posledních dní v kanadsko-americké NHL. K výhře to však nestačilo, Hemského Dallas Stars podlehl Arizoně Coyotes na jejím ledě 1:3.

Za Kojoty se trefil jiný Čech, Martin Hanzal, a to hned dvakrát. Nejprve ve 22. minutě vstřelil vítěznou branku svého klubu, poté dvanáct minut před koncem upravil skóre utkání na konečných 3:1 z pohledu Arizony.

Hemský v 15. minutě srovnával na 1:1. Poté, co dostal přihrávku před branku soupeře, obelstil gólmana Coyotes Domingueho parádní kličkou, načež již pohodlně dopravil kotouč do odkryté brány. Jeho kousek si můžete pustit v čase od 1:57, případně se pak podívat i na Hanzalovy góly.

autor: Ondřej Hlaváč / nhl.com, hokejportal.cz