MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

- Play off pokračuje! Třinec i Plzeň touží vyrovnat čtvrtfinálové série

Plzeň vs. Liberec, FOTO © hcbilitygri.cz
 0 , 20.03.17 v kategorii: Aktuality
Hokejisté Třince a Plzně se v dnešních čtvrtých čtvrtfinálových zápasech play off extraligy pokusí vyrovnat stav série na 2:2.

Zatímco Indiáni nastoupí proti obhájcům titulu z Liberce před svými fanoušky, Oceláři se představí v Chomutově.

Třinec na úvod série nezvládl ani jedno z domácích utkání, první úspěch si připsal až v neděli na ledě rozjetého Chomutova, kde vyhrál 3:2 v prodloužení. Plzeň i díky hattricku Tomáše Svobody doma porazila úřadujícího mistra z Liberce 6:3 a rovněž snížila stav série na 1:2.

Zápas v Plzni začne v 17:20, v Chomutově je úvodní buly na programu o deset minut později.

autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, čtk