Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Extraliga - Play off pokračuje! Třinec i Plzeň touží vyrovnat čtvrtfinálové série

Plzeň vs. Liberec, FOTO © hcbilitygri.cz
 0 , 20.03.17 v kategorii: Aktuality
Hokejisté Třince a Plzně se v dnešních čtvrtých čtvrtfinálových zápasech play off extraligy pokusí vyrovnat stav série na 2:2.
Česko Extraliga
Zatímco Indiáni nastoupí proti obhájcům titulu z Liberce před svými fanoušky, Oceláři se představí v Chomutově.

Třinec na úvod série nezvládl ani jedno z domácích utkání, první úspěch si připsal až v neděli na ledě rozjetého Chomutova, kde vyhrál 3:2 v prodloužení. Plzeň i díky hattricku Tomáše Svobody doma porazila úřadujícího mistra z Liberce 6:3 a rovněž snížila stav série na 1:2.

Zápas v Plzni začne v 17:20, v Chomutově je úvodní buly na programu o deset minut později.

autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, čtk