MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Parádní výkon, libuje si po výhře nad Litvínovem Hyka

Tomáš Hyka, FOTO © bkboleslav.cz
 0 , 4.01.16 v kategorii: Aktuality
Mladá Boleslav porazila doma Litvínov 2:0 a ukončila tak sérii tří porážek v řadě.
Česko Extraliga
Konec roku byl pro Mladou Boleslav těžký, prohra s Karlovými Vary znamenala třetí po sobě jdoucí ztrátu. Do již novoročnho duelu s Litvínovem proto Mladoboleslavští vstupovali pod větším tlakem než obvykle. Utkání však nakonec zvládli na výbornou.

O tom je přesvědčen i Tomáš Hýka, který v 26. minutě vstřelil branku, jež se vzápětí ukázala být vítěznou. "Předvedli jsme hlavně týmový výkon. Bylo tam všechno. Parádní hra dozadu, obětavost, dali jsme do toho maximální nasazení. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli a bereme tak důležité tři body," pochvaloval si dvaadvacetiletý odchovanec Bruslařského klubu.

Hýka ocenil také kvality svého soupeře. "Litvínov je sice poslední, ale mají velmi dobrý tým, kvalitní. Myslím, že nepatří tam, kde se nyní nacházejí. Byl to těžký zápas, urputný hokej, nic jednoduchého," shrnul své pocity po utkání hráč, kterého v roce 2012 draftoval celek NHL Los Angeles Kings.


autor: Ondřej Hlaváč / bkboleslav.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.