MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Olomoucký Eberle: Sparta má formu, ale my nemáme co ztratit

Jan Eberle, FOTO © hc-olomouc.cz
 0 , 26.01.16 v kategorii: Aktuality
Olomouckou Moru čeká náročný duel s rozjetou Spartou Praha. Podle Jana Eberleho však Hanáci mohou pouze překvapit.
Česko Extraliga
Sparta v poslední době válcuje jednoho soupeře za druhým. Tým vedený budoucím reprezentačním trenérem Josefem Jandačem uštědřil debakl klubům, které trénují dva bývalí koučové národního týmu Alois Hadamczik (Kometa Brno) a Vladimír Růžička (Piráti Chomutov), pak si poradil i s ambiciozní Mladou Boleslaví.

Nyní na Pražany čeká Olomouc, která naposledy v prodloužení podlehla pomalu vzmáhajícímu se Třinci. "Pro fanoušky to bylo povedené utkání. Bohužel ne za tři body. Máme však alespoň jeden a od toho už se dá odpíchnout," nechal se v rozhovoru pro oficiální webové stránky HC Olomouc slyšet forvard Jan Eberle.

Podle něj Mora proti Spartě nemá co ztratit. "Uvidíme v úterý, co nás čeká. Sparta má velkou formu. Na druhou stranu my nemáme moc co ztratit a už jsme s ní dokázali sehrát vyrovnané zápasy. Určitě tak není nemožné ji o nějaké body připravit," doufá Eberle.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-olomouc, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.