Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - O dvojicích pro předkolo play off je rozhodnuto, známe jeho kompletní program

Kometa Brno vs. Zlín, FOTO © hc-kometa.cz
 0 , 4.03.16 v kategorii: Aktuality
V předkole play off hokejové extraligy se utkají Zlín s Třincem a Chomutov s Kometou Brno. Už po dnešním skončení základní části je jasné, že se o semifinále utká třetí Hradec Králové s šestou Mladou Boleslaví a čtvrtá Plzeň s pátou Olomoucí. Vítěz základní části Liberec a druhá Sparta budou čekat na úspěšné týmy z předkola. Boj o dvě volná místa ve čtvrtfinále začne v pondělí 7. března.
Česko Extraliga
Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí nejdříve ve čtvrtek 10. března nebo nejpozději o tři dny později v neděli. Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězné duely, odstartuje v pondělí 14. března a vyvrcholí nejpozději v neděli 27. března.

Semifinále startuje 29. března a o finalistech se rozhodne nejpozději v pondělí 11. dubna. Boj o titul začne ve čtvrtek 14. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve v úterý 19. dubna a nejpozději týden nato.

Skupina o 11.-14. místo, kam se započítávají výsledky ze základní části, začne v úterý 8. března. O dvou účastnících baráže o extraligu bude jasno nejpozději po posledním šestém kole v pátek 25. března.

Baráž na 12 kol pro týmy ze 13. a 14. místa a dva nejlepší celky první ligy o dvě místa v příštím ročníku nejvyšší soutěže startuje ve úterý 29. března a skončí v neděli 24. dubna.

Kompletní program předkola play off Tipsport extraligy:
Pondělí 7. března - 1. zápasy:
17:30 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 
17:30Piráti Chomutov - HC Kometa Brno

Úterý 8. března - 2. zápasy:
17:30 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec
17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno.

Čtvrtek 10. března - 3. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín
18:00 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov

Pátek 11. března - případné 4. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín
18:00 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov

Neděle 13. března - případné 5. zápasy:
15:30 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec
17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno


autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, čtk