Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Neoblíbený trenér Třince se setkal s fanoušky! Překvapily mě pozitivní názory, říká

HC Oceláři Třinec, FOTO © hcocelari.cz
 0 , 17.02.17 v kategorii: Aktuality
Vladimír Kýhos v Třinci příliš populární není. Kouč Ocelářů se sešel s nespokojenými fanoušky.
Česko Extraliga
Vladimír Kýhos prokázal, že má odvahu, a během reprezentační pauzy se setkal s fanoušky Ocelářů Třinec. Ti nejsou příliš spokojení s tím, jak se tým v poslední době prezentuje.

Podle některých zdrojů navíc ve třinecké kabině panuje nesoulad a mezi hráči a trenérem je napjatá atmosféra. Ani mezi fanoušky se Kýhos příliš velké oblibě momentálně netěší.

Ze setkání s příznivci Ocelářů však má dobré dojmy. "Měl jsem zájem, abychom si některé věci vysvětlili, aby to fanoušci slyšeli přímo ode mě a mohli se ptát. Myslím, že to proběhlo v tom duchu, co jsem si myslel, že proběhne," uvedl Kýhos pro isport.cz.

"Překvapilo mně, že tam bylo docela dost pozitivních názorů, které byly k podpoře našeho mužstva. Těch negativních tam moc nebylo. I když někteří nejsou až tak úplně spokojení a vyjádřili se v tom směru, že to od začátku sezony stojí za prd. Což mě překvapilo. Myslel jsem, že to tak není," divil se trenér.


autor: Ondřej Hlaváč / isport.cz, hokejportal.cz