MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Nedorost: Vítězná série je krásná, ale nemyslíme na to

Václav Nedorost (vlevo), FOTO © cas.sk
 0 , 8.01.16 v kategorii: Aktuality
Už šest zápasů v řadě dokázal zvítězit Slovan Bratislava a jeho hráči se vezou na vlně pohody.
Rusko KHL
Daří se i českému forvardovi Václavu Nedorostovi, který v posledním utkání ruské nadnárodní Kontinentální hokejové ligy skolil dvěma brankami Jokerit Helsinky. Slovan vyhrál nad finským sokem 4:2 a v jeho kabině vládne velká pohoda.

"Ta pohoda je hmatatelná i na trénincích. Všude dobrá nálada, člověk chodí trénovat i rád, těší se. V mužstvu vládne příjemná atmosféra a to je jedině dobře. I proto se nám v posledních zápasech tak daří," uvědomuje si Nedorost.

Na vítěznou sérii prý moc nemyslí. Není na to ani čas. "Je to samozřejmě krásné, víme o tom. Ale člověk na to moc nemyslí, protože jednotlivá střetnutí následují tak rychle za sebou, že na to není ani moc času. Chceme si to udržet co nejdéle, protože boj o osmé místo bude náročný a každý bod se hodí," nechal se v rozhovoru pro deník Šport slyšet bývalý hráč zámořského Colorada Avalanche.


autor: Ondřej Hlaváč / Deník Šport, hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.