MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

1. Liga - Playouts - Most vyhrál v baráži také třetí zápas, když deklasoval Kolín

Ilustrační., FOTO © fotokraus.cz, Petr Kraus
 0 , 9.04.14 v kategorii: Reviews
Hokejisté Mostu mají velmi dobře rozehranou baráž o účast v 1. hokejové lize. Ve třetím utkání si připsali třetí porážku a bez ztráty bodu vedou skupinu. Dnešní duel proti Kolínu se jim mimořádně povedl, když svého protivníka deklasoval v poměru 6:0.
Česko 1. Liga - Playouts REVIEW
Trápení ve druhé nejvyšší soutěži dlouhodobé části je zřejmě zapomenuto. V baráži se mostečtí hokejisté prezentují dobrými výkony a hlavně výsledky. Třetí zápas a třetí výhra při skóre 15:1.

Mostečtí měli pomalejší rozjezd, ale v první třetině se dostali do vedení, když se krátce před přestávkou prosadil Písařík. Další dvě trefy přidali domácí v první polovině prostřední části. Nejprve využil přesilovou hru Čížek a následně se vstřelil branku Zavřel.

Kolín se gólové radosti za celý zápas nedočkal a ve třetí třetině ještě třikrát inkasoval. Kozlové zůstávají v tabulce předposlední, naopak Most zatím skupině vévodí.

HC Most - SC Kolín 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 17. Písařík (Gerhát, Charousek), 26. Čížek (Nedrda, Tauš), 30. Zavřel (Bojer), 41. Gerhát (Charousek), 47. Smolka (Gerhát, Charousek), 48. Slavíček (Nedrda, Tauš). Rozhodčí: Smítka, Škrobák – Beneš, Krátký

Most: Horák (Hanuljak) – Pavelka, Charousek, Čížek, Hora, Kasal, Havelka, Machač, Šimon – Gerhát, Smolka, Písařík – Nedrda, Slavíček, Tauš – Sedláček, Bojer, Zavřel – Kafan, Čmolík

Kolín: Sejpal (Moravec) – Chaloupka, Barták, Pýcha, Skokan, Kadlec, Pácal, Hanzl – Kočí, Semirád, Marvánek – Malý, Šifta, Mejzr – Mokres, Šafránek, Válašek – Ježek, Zumr, Jankovský

autor: Romano Happy / HokejPortal.cz