Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Region Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA Saint Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov

KHL - Playoffs - Magnitogorsk ve finále KHL vyrovnal, Kovář přispěl k výhře gólem + VIDEO

Jan Kovář v dresu Magnitogorsku, FOTO © facebook.com
 0 , 10.04.17 v kategorii: Reviews
Gól českého útočníka Jana Kováře pomohl hokejistům Magnitogorsku vyrovnat stav finálové série Kontinentální ligy na 1:1.
Rusko KHL - Playoffs VIDEO REVIEW
Po úvodní prohře 4:5 obhájci Gagarinova poháru porazili v druhém domácím utkání Petrohrad 3:1. Kovář si desátou brankou a 24. bodem upevnil pozici nejproduktivnějšího hráče play off.

Český reprezentant otevřel skóre v osmé minutě v přesilovce. Kovář vyhrál vhazování a pak si bleskově vyměnil puk s Mozjakinem a obráncem Leem, jehož přihrávku před brankou tečoval do Šesťorkinovy sítě.

Hosté za čtyři minuty rovněž v početní výhodě vyrovnali. Metallurg pak o první finálové výhře rozhodl naopak v oslabení, v 38. minutě zakončil rychlý brejk gólem Kaletnik. V závěru ještě pojistil náskok střelou do prázdné petrohradské branky Santala.

O titul usilují týmy, které ovládly tři předchozí ročníky KHL. Další dva zápasy série na čtyři vítězství se hrají v Petrohradu.