Nejnovější hokejové zprávy  • Český talent končí v zámořské NHL a jedná o angažmá s mistrovskou Kometou.


  • Do královehradeckého Mountfieldu se vrací někdejší kapitán české reprezentace.


  • Měl hrát za extraligový Hradec Králové, nakonec bude působit mnohem níž.


  • Pardubické Dynamo sestřelil v duelu s Litvínovem jejich bývalý obránce.


  • Velký příběh se odehrál v extraligovém utkání mezi Pardubicemi a Litvínovem.
  • Boston v Asii: Pastrňák řádil na Čínské zdi, spoluhráči nevěřili svým očím

    Hokejisté Bostonu jsou na přípravném kempu v Číně.

- Legenda Jágr: V Calgary se na mě koukají jako na pěknou holku!

Jaromír Jágr, FOTO © nhl.com
 0 , 11.11.17 v kategorii: Aktuality
V Calgary se hokejem skutečně žije. Potvrzuje to i hlavní hvězda týmu Jaromír Jágr.

"Je vidět, že lidi jsou velcí fanoušci. Hokej je pro ně všechno. Ještě tady v Calgary mají kanadský fotbal (Calgary Stampeders), který je vlastně stejný jako ten americký, ale je poznat, že hokej všechny zajímá. Na stadionu je pořád plno. Je to znát i mimo. Lidi mě poznávají, to jsem za poslední léta odvyknul," uvedl Jaromír Jágr pro isport.cz.

"Jsou situace, kdy na tebe lidi koukají, ty to víš. A děláš, že ne. Jako když kluci koukají na hezkou holku. Jsem si vždycky říkal, jaký to asi musí být pro tu hezkou holku, když na ni všichni koukají. A teď to mám," směje se česká legenda.

"Neříkám, že je to nepříjemný, ale je to jiný, než na co jsem byl zvyklý v posledních letech," prohlásil Jágr, který vloni hrál na Floridě, kde je hokej spíše druhořadý.

Uvědomuje si velkou podporu fanoušků, kterou jim chce splatit. "To ano, ze začátku ta podpora je. Potom ale už nikdo na to nebude koukat. Chci se o to zasloužit svými výkony. Ne, aby mě nějak uznávali jenom proto, že ještě hraju. To v žádným případě. Jejich přízeň se rychle může otočit. A budou na mě koukat tak, že zabírám místo někomu jinýmu. Život v NHL je neúprosný," ví Jágr.autor: Ondřej Hlaváč / isport.cz, hokejportal.cz