Nejnovější hokejové zprávy  • Dva moravskoslezští rivalové spolu svádějí o souboj hvězdného reprezentanta z NHL.


  • Hned o tři hvězdné české hráče stojí podle informací sport.cz pražská Sparta.


  • Hned tři české kluby by rády do svého týmu přivedly legendárního hráče, jenž...


  • Jedné z opor Komety Brno nakonec nevyšlo angažmá ve finské Liize a možná se vrátí do...


  • Slavný český forvard je v NHL momentálně bez smlouvy a uvažuje o návratu do Čech.


  • Pod vedením nového trenéra se česká hokejová reprezentace připravuje v Rakousku.

- Legenda Jágr: V Calgary se na mě koukají jako na pěknou holku!

Jaromír Jágr, FOTO © nhl.com
 0 , 11.11.17 v kategorii: Aktuality
V Calgary se hokejem skutečně žije. Potvrzuje to i hlavní hvězda týmu Jaromír Jágr.

"Je vidět, že lidi jsou velcí fanoušci. Hokej je pro ně všechno. Ještě tady v Calgary mají kanadský fotbal (Calgary Stampeders), který je vlastně stejný jako ten americký, ale je poznat, že hokej všechny zajímá. Na stadionu je pořád plno. Je to znát i mimo. Lidi mě poznávají, to jsem za poslední léta odvyknul," uvedl Jaromír Jágr pro isport.cz.

"Jsou situace, kdy na tebe lidi koukají, ty to víš. A děláš, že ne. Jako když kluci koukají na hezkou holku. Jsem si vždycky říkal, jaký to asi musí být pro tu hezkou holku, když na ni všichni koukají. A teď to mám," směje se česká legenda.

"Neříkám, že je to nepříjemný, ale je to jiný, než na co jsem byl zvyklý v posledních letech," prohlásil Jágr, který vloni hrál na Floridě, kde je hokej spíše druhořadý.

Uvědomuje si velkou podporu fanoušků, kterou jim chce splatit. "To ano, ze začátku ta podpora je. Potom ale už nikdo na to nebude koukat. Chci se o to zasloužit svými výkony. Ne, aby mě nějak uznávali jenom proto, že ještě hraju. To v žádným případě. Jejich přízeň se rychle může otočit. A budou na mě koukat tak, že zabírám místo někomu jinýmu. Život v NHL je neúprosný," ví Jágr.autor: Ondřej Hlaváč / isport.cz, hokejportal.cz