MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Playouts - Kladno se pokusí odčinit debakl už proti Chomutovu

Chomutovští hráči., FOTO © Petr Kraus, fotokraus.cz
 0 , 27.03.14 v kategorii: Previews
Úvodní kolo baráže nepřineslo žádné překvapení. Chomutov si podle očekávání poradil v prvoligovou Olomoucí, ale neměl to jednoduché. Kladno utrpělo na ledě Mladé Boleslavi nečekaný debakl. Druhé kolo svede proti sobě extraligové a prvoligové týmy.
Česko Extraliga - Playouts PREVIEW
Mladá Boleslav do baráže vstoupila úspěšně a extraligové Kladno si ze zápasu odneslo šestku. Bruslařský klub v zápase dominoval a nedal soupeře šanci na zvrat.

"Já jsem samozřejmě spokojen, protože ten start do baráže se nám vydařil. Na druhou stranu o půlnoci euforie skončí a my půjdeme s pokorou dál. Nic víc, nic míň než vítězství v prvním utkání se nestalo, s jednou výhrou z baráže nikdo nikdy nepostoupil, takže se de facto tak podstatná věc nestala," uvedl pro klubový web trenér Jelínek.

Také ve druhém utkání se Boleslav představí doma a jeho soupeřem bude Olomouc. Ta nestačila v prvním kole na Chomutov, kterému vstřila jen gól. Přesto se Piráti na první výhru hodně nadřeli.

"Nechci nic házet na led, ale nebyla to žádná sláva. Pokud chceme zápasy vyhrávat, šance budeme muset proměňovat. To se nedá nic dělat, chce to víc gólů. Když dáme jeden gól, vyhrajeme možná jednou za čas, je ale jasné, že bez gólů to nepůjde," konstatoval útočník Roman Rác.

V duelu extraligistů budou chtít výpadek z Mladé Boleslavi odčinit Rytíři. Kladno nehází po kruté úvodní porážce flintu do žita a chce se bít o další body.

"Pro nás je to ale veliké varování. Ještě nás čeká jedenáct zápasů, dneškem to nekončí," uvedl po duelu s Bruslaři hlavní kladenský trenér Jiří Čelanský. Kladenským se však doma proti Pirátům nedaří, když letos prohráli dva ze tří zápasů. Na ledě soupeře však dokázali všechny tři zápasy vyhrát.

Program baráže o extraligu (pátek 28.3.2014):


BK Mladá Boleslav - HC Olomouc (17:30)
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov (18:00)


autor: Romano Happy / HokejPortal.cz, klubové weby


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.