MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Extraliga - Playouts - Kladno podruhé padlo, do čela baráže jde Chomutov

Chomutovští hráči., FOTO © Petr Kraus, fotokraus.cz
 0 , 28.03.14 v kategorii: Reviews
Kladno po úvodní porážce v Mladé Boleslavi nedokázalo tento špatný výsledek odčinit před vlastními diváky a znovu prohrálo. Chomutov si v baráži naopak připsal druhé vítězství a dostal se plným bodovým ziskem do jejího čela.
Česko Extraliga - Playouts REVIEW
Zatímco v extralize byly jejich pozici opačné, v baráži je tomu právě naopak. Rytíře nezastihl úvod barážových zápasů v optimální formě, když si připsali druhou porážku za sebou. Piráti jsou naopak stoprocentní a celou skupinu vedou.

Hosté měli raketový vstup do utkání a už po sedmi vteřinách šli do vedení. Kladnu se podařilo rychle srovnat a v šesté minutě se začínalo od nuly. Do kabin šli spokojenější hosté, když je znovu poslal do vedení Račuk.

Piráty neopustilo střelecké stěstí ani ve druhé třetině a Mark Bomersback zvýšil jejich vedení na rozdíl dvou branek. Ještě reálnější výhlídky na tříbodový zisk přinesla čtvrtá trefa, kterou měl na svědomí devět minut před koncem Gajovský.

Kladnu už se pak v závěru podařilo v přesilové hře snížit na konečných 2:4. Rytíři tak i ve druhém zápase vyšli bodově na prázdno a čeká je je ště pořádná práce.

Baráž o extraligu - 2. kolo

Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Branky: 6. Dalecký (Patera, Rudovský), 58. Majeský (Patera) – 1. Hruška (Rutta, Bartejs), 19. Račuk (Kaše, Kubinčák), 27. Bomersback (Bartečko), 51. Gajovský (Hruška), Rozhodčí: Hodek, Homola – Hlavatý, Tošenovjan; Diváci: 2937

Kladno: Chábera (Cikánek) – Majeský, D. Růžička, P. Hořava, Kolářík, Černošek, Procházka – Zagrapan, Dragoun, Tenkrát – M. Hořava, Lukáč, Dalecký – Eberle, Patera, Rudovský – Kuchler, Havlíček, Strnad

Chomutov: M. Růžička (Kostúr) – Pulpán, Malec, Rutta, Jass, Krstev, Havel, Stehlík, Bartejs – Bomersback, Svoboda, Bartečko – Hruška, Gajovský, Hřebejk – Šagát, Kämpf, Hromas – Kubinčák, Račuk, Kaše

autor: Romano Happy / HokejPortal.cz