MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Kladenský Hlaváč: Žijeme a začínáme od nuly

Jan Hlaváč, FOTO © hckladno.cz
 0 , 25.02.15 v kategorii: Aktuality
Kladno je po dvou úvodních prohrách s Duklou Jihlava zpátky a stav série je 2:2. Útočník Jan Hlaváč vyzývá k boji.
Česko 1. Liga
Pod velkým tlakem se po dvou úvodních čtvrtfinálových duelech s jihlavskou Duklou ocitli hokejisté Rytířů Kladno. Stav série 0:2 vypadal z pohledu středočeského týmu s ambicemi na postup do extraligy hrozivě, celek, jehož vlastníkem je zámořská hokejová hvězda Jaromír Jágr, hráč New Jersey Devils, se však v posledních dvou zápasech zvedl a stav série srovnal na 2:2.

Jeden z nejzkušenějších hokejistů v kádru Rytířů, útočník Jan Hlaváč, si mohl hluboce oddechnout. "Zápas byl takový opatrnější, z obou stran. Pak se trošku začalo bláznit, oni ve třetí třetině sehráli fantasticky přesilovky, nám se to naštěstí povedlo srovnat. A pak jsme dostali čtyři na tři. Z naší strany byl závěr poněkud kostrbatý, nakonec jsme však výhodu proměnili. A teď je to po bláznivém zápase 2:2, takže se začíná od nuly," prohlásil Hlaváč s viditelnou úlevou.

Ve čtvrtek čeká Kladno páté utkání, hrát se bude na ledě Dukly. "Minule nás domácí přehráli. První zápas docela dobrej, ve druhém byla Jihlava jasně lepší. Je tam větší hřiště, Dukla je na to zvyklá. Musíme se tomu trošku přizpůsobit, lépe reagovat na jejich hru," prohlásil někdejší mistr světa a autor zlatého gólu, který Kladno posílil v průběhu sezony spolu s další bývalým reprezentantem Tomášem Kaberlem.


autor: Ondřej Hlaváč / hckladno.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.