MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

KHL - KHL: Minsk pokračuje ve vítězném tažení a dýchá Slovanu na záda

Hráči Dinama Minsk, FOTO © en.ctv.by
 0 , 2.02.16 v kategorii: Aktuality
Hokejisté Dinama Minsk v ruské nadnárodní KHL znovu vyhráli a přiblížili se osmému Slovanu Bratislava.
Rusko KHL
Běloruský klub zvítězil na ledě Lady Togliatti 3:2 po prodloužení, když se v jeho barvách střelecky prosadil v základní hrací době dvakrát Ellison a vítěznou branku v první minutě prodloužení vsítil Kalužnyj. Za domácí se z gólu radovali Komarov s Bumaginem.

Dinamo tak prodloužilo svou vítěznou sérii již na čtyři výhry v řadě a veze se na vítězné vlně. V tabulce Západní konference Kontinentální hokejové ligy to znamená vážné ohrožení pro Slovan Bratislava, který momentálně okupujou osmou a tedy poslední možnou příčku zaručující postup do play off.

Deváté Dinamo má na svém kontě 78 bodů, kdežto Slovanisté jich mají 85. V posledním zápase však prohráli a Bělorusové navíc mají oproti klubu z hlavního města Slovenska, který vede český kouč Miloš Říha starší, ještě jedno utkání k dobru.

autor: Ondřej Hlaváč / khl.ru, hokejportal.cz