MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Kaše po debaklu Chomutova: Chtěli jsme hlavně vstoupit dobře do utkání

David Kaše, FOTO © piratichomutov.cz
 0 , 24.01.16 v kategorii: Aktuality
Hlavně chytit začátek zápasu, říkali si hráči Chomutova před utkáním se Spartou. To se jim ale nepovedlo ani trochu.
Česko Extraliga
Dvě inkasované branky v prvních třech minutách a celková prohra Pirátů 1:7 hovoří za vše. "Hlavně jsme chtěli přežít začátek utkání. Naposledy když jsme tady hráli, nám také utekl začátek. Nakonec to bylo ovšem úplně stejné jako ten předešlý zápas. Sparta je poté rozjetá a to se těžce brání," kroutil hlavou nadějný forvard Chomutova David Kaše.

Litoval také nevyužitých šancí, když za stavu 0:2 hráli Piráti dvojnásobnou přesilovku. "Měli jsme tam dost šancí, ale nepovedlo se nám je využít. To, co jsme my nedali, Sparta dala. Potvrdilo se, co se říká. Pokud neproměníme přesilovku pěti proti třem, nemůžeme vyhrát. Navíc venku. Máme kluky, co to trénují. Druhá dvojnásobná přesilovka nám vyšla, ale bylo už příliš pozdě," okomentoval jediný čestný zásah Chomutova z 56. minuty Kaše.

Piráti prohráli sedm z posledních osmi klání. Kaše si není jistý, čím to je, že se týmu vedenému bývalým reprezentačním koučem Vladimírem Růžičkou najednou tak přestalo dařit. "Já vážně nevím. Jestli to je například nekoncentrací... My jsme si řekli, že se chceme dostat do nějakého umístění. Těžko se mi to hodnotí, protože jsem byl pryč. Jsem tu na druhém utkání. Nevím, co se děje, ale nelepí to," řekl osmnáctiletý odchovanec Kadaně v rozhovoru pro oficiální webové stránky Pirátů Chomutov.


autor: Ondřej Hlaváč / piratichomutov.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.