Nejnovější hokejové zprávy

- Kanadské posily Sparty: Jedna chce, aby soupeře hra bolela, a druhá?

Sparta Praha vs. Litvínov, FOTO © hcsparta.cz
 0 , 12.06.18 v kategorii: Aktuality
Jak už jsme vás informovali, Sparta má dvě defenzivní posily z Kanady. Co mohou nabídnout?

Jeremie Blain z rakouského Innsbrucku a Steven Delisle ze slovenské Bánské Bystrice jsou nové posily, od kterých si Sparta Praha velmi slibuje. Co mohou oba nabídnout?

"Snažím se hrát tak, abych odvedl kvalitní práci v obraně i útoku, byl houževnatý a důrazný v osobních soubojích. Chci být přínosem, stát se jedním z lídrů týmu a přinést do týmu vítězného ducha," řekl Blain.

Nabídek měl víc, vybral si však Spartu. "Tahle od Sparty mi přišla nejzajímavější. Beru tohle angažmá jako velkou výzvu, těším se do kvalitní organizace a krásného města. Když se řekne Sparta, hned mě napadne historie a tradice. Bude pro mě čest obléknout dres tak slavného klubu," prohlásil zadák.

Podobně se vyjadřoval i druhý kanadský bek. "Slyšel jsem hodně dobrých věcí o české lize a speciálně o Spartě. Každý v Evropě ví, jakou má tenhle klub tradici," nechal se slyšet Delisle.

"Jsem velký obránce, který se soustředí na bránění kolem vlastní brány, ale zároveň umí taky tvrdě vystřelit. Budu se snažit zblokovat každý puk, jenž půjde v oslabení na naši branku, a hrát tak, aby to soupeře bolelo," uvedl urostlý zadák.autor: Ondřej Hlaváč / hokejportal.cz, hokej.cz