MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

0 , 4.01.15 v kategorii: Reviews
Nový brankář Magnitogorsk Alexej Murygin si odnesl nulu.
Rusko KHL REVIEW

Jokerit – Dynamo Minsk 5:2

Jokerit porazil Dynamo Minsk 5:2. Domácí celek během 15. minut vedl 3:0. Góly dali Juhamatti Aaltonen, Ryan Gunderson a Tommi Huhtala, ale Dynamo přes Alexeje Kalyuzhnyna a Ryana Vesce snížilo deficit na 3:2. Jokerit tak byl pod tlakem. Niko Kapanen ale zvýšil vedení Jokeritu na 4:2 a Tomi Maki ještě upevnil skóre na 5:2, když dal gól do prázdné branky.

Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 po nájezdech

Nižněkamsk těsně porazil Jekatěrinburg po vyrovnaném skóre 2:2. Andrei Ivanov rozhodl o vítězství Nižněkamsk svým gólem v nájezdech. První třetina byla bezgólová po druhé třetině vedl Nižněkamsk 2:0 a ve třetí Alexandr Nesterov vyrovnal na 2:2 v 57. minutě.

Metallurg Magnitogorsk – Lada 2:0

Alexej Murygin je nový brankář Magnitogorsk, po jeho prvním zápase za Magnitogorsk vychytal všech 26 střel na branku od Lady. Magnitogorsk zvítězil 2:0, díky dvěma gólům ve druhé třetině od Michaila Yunkova a Danise Zaripova.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru