Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Region Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dinamo Riga Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA Saint Petersburg Spartak Moscow Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

0 , 4.01.15 v kategorii: Reviews
Nový brankář Magnitogorsk Alexej Murygin si odnesl nulu.
Rusko KHL REVIEW

Jokerit – Dynamo Minsk 5:2

Jokerit porazil Dynamo Minsk 5:2. Domácí celek během 15. minut vedl 3:0. Góly dali Juhamatti Aaltonen, Ryan Gunderson a Tommi Huhtala, ale Dynamo přes Alexeje Kalyuzhnyna a Ryana Vesce snížilo deficit na 3:2. Jokerit tak byl pod tlakem. Niko Kapanen ale zvýšil vedení Jokeritu na 4:2 a Tomi Maki ještě upevnil skóre na 5:2, když dal gól do prázdné branky.

Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 po nájezdech

Nižněkamsk těsně porazil Jekatěrinburg po vyrovnaném skóre 2:2. Andrei Ivanov rozhodl o vítězství Nižněkamsk svým gólem v nájezdech. První třetina byla bezgólová po druhé třetině vedl Nižněkamsk 2:0 a ve třetí Alexandr Nesterov vyrovnal na 2:2 v 57. minutě.

Metallurg Magnitogorsk – Lada 2:0

Alexej Murygin je nový brankář Magnitogorsk, po jeho prvním zápase za Magnitogorsk vychytal všech 26 střel na branku od Lady. Magnitogorsk zvítězil 2:0, díky dvěma gólům ve druhé třetině od Michaila Yunkova a Danise Zaripova.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru