Nejnovější hokejové zprávy  • Největší současný klenot českého hokeje napodobil kousek Jaromíra Jágra.


  • Zahraniční hráče zkouší český celek, jenž se chystá na nadcházející ligový...


  • Hradec Králové získal do útoku hodně zvučné jméno. To chce v Česku restartovat...


  • Opora královehradeckého Mountfieldu bude hrát v příští sezoně v ruské nadnárodní...


  • Český reprezentační forvard přivezl domů Gagarinův pohár pro vítěze ruské KHL.


  • Na Slovensko míří velké hokejové jméno z Kanady. Zajímá vás, o koho jde?

- MS 2015: Jednotlivé vstupenky na mistrovství světa půjdou do prodeje 12. února

Vstupenky na MS v Praze a Ostravě, FOTO © iihfworlds2015.com
 0 , 5.02.15 v kategorii: Aktuality
Téměř polovina vstupenek na květnové mistrovství světa se vyprodala v první vlně předprodeje formou balíčků, od 12. února bude možné zakoupit vstupenky jednotlivě.

Po více než třech měsících od startu předprodeje vstupenek na vrchol letošní hokejové sezóny přichází jeho druhá fáze, která znamená možnost nákupu vstupenek na jednotlivé zápasy květnového šampionátu.


Jednotlivé vstupenky bude možné zakoupit přes internet, na terminálech společnosti Sazka a v obou dějištích mistrovství světa, tedy v ostravské ČEZ Areně a pražské O2 Areně.


„První fáze prodeje nám potvrdila, že připravujeme opravdu lukrativní podnik – za tři měsíce jsme prodali 328 585 vstupenek, což je tzn. 45% celkového počtu dostupných vstupenek," řekla pro web iihfworlds2015.com Markéta Štěrbová, generální sekretářka Organizačního výboru Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015. 


První fáze předprodeje odstartovala 4. února 2014 a již po pěti hodinách byly zarezervovány všechny dostupné balíčky obsahující utkání českého národního týmu. V průběhu podzimu pak organizační tým letošního mistrovství světa uvolnil i další nevyzvednuté rezervace, které opět zmizely rychlostí blesku.


„Očekávali jsme velký zájem, obzvlášť o české zápasy, ale prodej běžel líp, než jsme předpokládali," dodala Štěrbová.


Vzhledem k tomu, že do druhé fáze půjde jen omezený počet tzv. roztržených vstupenek, bude možné na pokladnách obou arén zakoupit pouze 10 kusů na osobu.


 

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání květnového šampionátu se budou pohybovat od 190 Kč do 1690 Kč. Čtvrfinálové boje budou dostupné v cenových relacích od 2390 Kč a 2990 Kč. Semifinále bude možné vidět za 4690 Kč a 5790 Kč, souboj o bronz bude v obou kategoriích o 400 Kč levnější. Vstupenky na finále mistrovství světa pak každého vyjde na 7190 nebo 8990 za kategorii I.autor: Stanislav Chudoba / HokejPortal.cz, iihfworlds2015.com