MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Je to podle jednoho slavného brankáře, objasňuje svůj rituál Brust

Barry Brust, FOTO © hcslovan.sk
 0 , 24.01.16 v kategorii: Aktuality
Bouchání do betonů před každým vhazováním, to je tradičním rituálem Barryho Brusta ze Slovanu Bratislava.
Rusko KHL
Kanadský brankář, jenž je oporou slovenského celku hrajícího v ruské nadnárodní Kontinentální hokejové lize a momentálně srdnatě bojujícího o postup do vytouženého play off, teprve nyní vysvětlil, co tento jeho rituál znamená a jak k němu vlastně přišel.

"Když jsem byl malý, viděl jsem to v televizi takto dělat nějakého slavného brankáře. Jen už bohužel přesně nevím kterého. Nicméně zalíbilo se mi to a od té doby to tak dělám i já sám. Nemá to žádný speciální význam, ale už jsem si na to zkrátka zvykl a neobešel bych se bez toho," usmíval se v rozhovoru pro deník Šport sympatický brankář.

Brust je ve Slovanu jasnou jedničkou, trenér Miloš Říha starší na něj velmi spoléhá. V letošním ročníku jej postavil do brány ve čtyřiatřiceti utkáních a Brust se mu za to odvděčil skvělými výkony a 92,1% úspešností zásahů s průměrem 2,06 inkasovaných branek na zápas.


autor: Ondřej Hlaváč / Deník Šport, hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.