MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Jágrovi dochází trpělivost, Kladno možná posílí Kaberle či Hlaváč

Jaromír Jágr, FOTO © complex.com
 0 , 3.11.14 v kategorii: Aktuality
Jaromír Jágr ztrácí trpělivost s hráči Kladna a vyhrožuje, že kdo nezačne makat, odejde. Spekuluje se o posilách v čele s Tomášem Kaberlem.
Česko 1. Liga
Kladenští Ryříři se po 18 odehraných utkání potácí na 11. příčce 1. ligy s 23 body a skóre 51:47. Na první Třebíč ztrácejí Kladeňáci už propastných 20 bodů, což je pro tým, který vloni sestoupil a jeho ambicí je okamžitý návrat do extraligy, více než alarmující. Ví o tom samozřejmě i majitel klubu, hokejová hvězda Jaromír Jágr, aktuálně hráč New Jersey Devils, který za mořem přemýšlí o situaci mateřského celku a hodlá jednat.

"Je čas se probudit. Kdo se neprobudí, končí a bude si za to moct sám. Na nápravu není pozdě, ztráta se ještě dá stáhnout," stojí v Jágrově vyjádření na oficiálních webových stránkách kladenského klubu. Trenér Jiří Čelanský se zatím o místo bát nemusí, odchody některých hráčů a následné příchody posil jsou však v plánu. "Nejdřív musíme posílit a pak se uvidí, co dál," napsal Jágr.

Okamžitě se začalo spekulovat o tom, koho někdejší hvězda Pittsburghu Penguins, Washingtonu Capitals, Bostonu Bruins, Philadelphie Flyers či Dallasu Stars do Kladna přivede. Z Olomouce přichází na hostování útočník Ondřej Švaňhal, Michal Moravčík z Plzně je připraven na střídavé starty v dresu Kladna.

Mluví se však i o zvučnějších jménech. Přijít by údajně mohl Tomáš Kaberle, který se nedokázal prosadit v letním kempu New Jersey Devils a momentálně je volným hráčem, další bývalý reprezentant Jan Hlaváč, který naposledy působil ve švédském Växjö, a Tomáš Klouček, obránce se zkušenostmi z NHL, jenž aktuálně hraje ve Znojmě.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-kladno.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.