MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

Nejnovější hokejové zprávy

- Jágr řeší problémy, předmětem je Kladno

Jaromír Jágr s Radko Gudasem, FOTO © twitter.com
 0 , 2.08.14 v kategorii: Aktuality
Hrající legenda Jaromír Jágr by rád opět Kladno viděl mezi elitou, sám ale tuší, že se nejedná o jednoduchý úkol.

Jágr se během minulého týdne vrátil ze zámoří a už během čtvrtka si s kladnem zatrénoval, s týmem celkem strávil na ledě necelou hodinu. Kladno by se rádo vrátila co nejdříve mezi elitu, podobný punc už nyní nemá, jelikož během uplynulé sezóny sestoupil z extraligy, když nezvládlo baráž.

„Víme, že nás nečeká vůbec nic jednouchého, uděláme ale maximum pro to, abychom se co nejlépe připravili na následující sezónu," řekl k aktuální situaci Jágr, který aktuálně klub po rezignaci Václava Bartoše řídí.

Kladenský rodák řešil problémy okolo mateřského klubu už v zámoří. „Pořád jsem na to musel myslet, je to samozřejmě velká zodpovědnost," uvědomuje si Jaromír, jenž má v klubu hned 75% podíl.

Po oficiálním tréninku si ještě přidával další zátěž a na suchu odpaloval ocelové puky. „Mimo Kladno ale mám v hlavě i nutnou přípravu na sezónu v New Jersey, což je stále moje hlavní zaměstnání," dodal dvaačtyřicetiletý veterán v rozhovoru pro iSport.cz.autor: Billy Costigan / iSport.cz, hokejportal.cz