ČEZ Motor České Budějovice HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava HC Frydek Mistek HC Most HC Slavia Praha HC Stadion Litomeřice HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň Ústí nad Labem

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Jágr řeší problémy, předmětem je Kladno

Jaromír Jágr s Radko Gudasem, FOTO © twitter.com
 0 , 2.08.14 v kategorii: Aktuality
Hrající legenda Jaromír Jágr by rád opět Kladno viděl mezi elitou, sám ale tuší, že se nejedná o jednoduchý úkol.
Česko 1. Liga
Jágr se během minulého týdne vrátil ze zámoří a už během čtvrtka si s kladnem zatrénoval, s týmem celkem strávil na ledě necelou hodinu. Kladno by se rádo vrátila co nejdříve mezi elitu, podobný punc už nyní nemá, jelikož během uplynulé sezóny sestoupil z extraligy, když nezvládlo baráž.

„Víme, že nás nečeká vůbec nic jednouchého, uděláme ale maximum pro to, abychom se co nejlépe připravili na následující sezónu," řekl k aktuální situaci Jágr, který aktuálně klub po rezignaci Václava Bartoše řídí.

Kladenský rodák řešil problémy okolo mateřského klubu už v zámoří. „Pořád jsem na to musel myslet, je to samozřejmě velká zodpovědnost," uvědomuje si Jaromír, jenž má v klubu hned 75% podíl.

Po oficiálním tréninku si ještě přidával další zátěž a na suchu odpaloval ocelové puky. „Mimo Kladno ale mám v hlavě i nutnou přípravu na sezónu v New Jersey, což je stále moje hlavní zaměstnání," dodal dvaačtyřicetiletý veterán v rozhovoru pro iSport.cz.autor: Billy Costigan / iSport.cz, hokejportal.cz