Anaheim Ducks Boston Bruins Buffalo Sabres Calgary Flames Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks Colorado Avalanche Columbus Blue Jackets Dallas Stars Detroit Red Wings Edmonton Oilers Florida Panthers Los Angeles Kings Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New Jersey Devils New York Islanders New York Rangers Ottawa Senators Philadelphia Flyers Phoenix Coyotes Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Tampa Bay Lightning Toronto Maple Leafs Vancouver Canucks Washington Capitals Winnipeg Jets

NHL - Jágr má dvě asistence, Florida ale prohrála + VIDEO

Jaromír Jágr, FOTO © panthers.nhl.com
 0 , 13.02.16 v kategorii: Reviews
Dvě asistence zaznamenal v pátečním utkání hokejové NHL Jaromír Jágr, jeho Florida ale podlehla St. Louis 3:5.
Severní Amerika NHL VIDEO REVIEW
Svůj osmý gól v sezoně vstřelil Andrej Nestrašil a pomohl Carolině získat bod za prohru 1:2 po samostatných nájezdech s Pittsburghem.

Panteři před zápasem s Blues prohráli v základní hrací době jediný z předchozích třinácti zápasů na vlastním ledě. A dobře začali i proti St. Louis, když po pěti minutách hry poslal domácí do vedení Derek MacKenzie. Jenže v posledních osmi minutách první třetiny hosté skóre třemi góly otočili.

Od druhé části nahradil Roberta Luonga v brance Floridy Al Montoya a ve 28. minutě rovněž kapituloval po trefě Vladimira Tarasenka. Po dvou akcích, na jejichž počátku stál Jágr, sice Panthers dokázali snížit na rozdíl jediného gólu, v 53. minutě ale Alexander Steen upravil na konečných 3:5.

Carolina dlouho nemohla vyzrát na Marca-Andreho Fleuryho a od 36. minuty prohrávala s Pittsburghem 0:1. Až pět minut před koncem třetí třetiny zkusil gólmana Tučňáků překvapit Nestrašil střelou od pravého mantinelu a vyrovnal na 1:1. V penaltovém rozstřelu pak ale rozhodl o výhře hostů Kris Letang, který byl ve třetí sérii nájezdů jediným úspěšným střelcem.

Po třech zápasech skončila vítězná série Detroitu, který prohrál 2:3 po nájezdech s Coloradem. Petr Mrázek pustil během 65 minut dva góly z 21 střel, v závěrečném rozstřelu pak inkasoval dvakrát ze čtyř nájezdů. Hlavní hvězdou večera byl jeho protějšek Semjon Varlamov, který si připsal 43 zákroků.

NHL: Buffalo - Montreal 6:4, NY Rangers - Los Angeles 4:5 v prodl., Carolina - Pittsburgh 1:2 po sam. nájezdech, Arizona - Calgary 4:1, Tampa Bay - Nashville 4:3 v prodl., Florida - St. Louis 3:5, Detroit - Colorado 2:3 po sam. nájezdech.