MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Hraju za všechny a sestup si nepřipouštím, říká litvínovský rebel Duda

Radek Duda, FOTO © hcverva.cz
 0 , 30.03.16 v kategorii: Aktuality
Radek Duda je velký válečník, nyní s Vervou Litvínov bojuje v baráži o udržení se mezi extraligovou elitou.
Česko Extraliga
Kontroverzní útočník přestoupil do týmu Vervy v průběhu sezony z Karlových Varů. Vary skončily v základní části Tipsport extraligy na poslední příčce, baráži se však Duda stejně nevyhl, protože Litvínov je v ní také.

Chuť do hokeje však bývalému reprezentantovi rozhodně nechybí. "Já hraju za kluky, za trenéry, maséry, za celý realizační tým, kancelář tam nahoře a za všechny skvělé lidi tady v Litvínově. Ani si nepřipouštím, že bychom mohli spadnout. Jsem rád, že mám tuhle organizaci na dresu a chci ze sebe vydat to nejlepší, co lze," prohlásil pro hokej.cz Duda.

S baráží má vyhlášený pruďas nemalé zkušenosti, takže to pro něj není nic nového. "Tohle je moje čtvrtá baráž, třikrát v Čechách a jednou ve Švýcarsku. Vím, do čeho jdu. Hodně kluků se s tím ale se Slavií seznamovalo, asi to ještě nikdy nehráli. Z mužstva ale cítím, že je připravené. Chceme a bojujeme," dodal bojovně naladěný sedmatřicetiletý rodák z Chodova.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.