Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Region Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA Saint Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov

KHL - Playoffs - Hokejisté Jaroslavle vyřadili nejlepší tým základní části KHL, Nakládal přihrál na dva góly + VIDEO

Jakub Nakládal, FOTO © sport.cz
 0 , 18.03.17 v kategorii: Reviews
Hokejisté Jaroslavle vyřadili ve čtvrtfinále play off Kontinentální ligy nejlepší tým základní části CSKA Moskva.
Rusko KHL - Playoffs VIDEO REVIEW
V šestém utkání Lokomotiv zvítězil na domácím ledě 3:1 a sérii vyhrál 4:2 na zápasy. Český obránce Jakub Nakládal si připsal dvě asistence, celkově pomohl vyřadit favorita sedmi body.

CSKA v sérii dvakrát vedl, jenže pátý zápas pak v domácím prostředí ztratil a do Jaroslavle jel s cílem odvrátit protivníkův mečbol. V osmé minutě ale dostal domácí mužstvo do vedení Kraskovskij, v druhé třetině využil Talbot po Nakládalově přihrávce přesilovou hru a v úvodu třetí části asistoval český zadák i u třetího gólu, který v další početní výhodě vstřelil Loktionov. Moskvané už v závěru stihli jen snížit.

Nakládal má v play off na kontě 11 bodů (6+5) a v kanadském bodování je šestý. Jaroslavl se ve finále Západní konference utká s Petrohradem.