MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

NHL - Hokejisté Detroitu a Anaheimu se zaskvěli precizními brankami + VIDEO

Detroit vs. Anaheim, FOTO © faebook.com
 0 , 24.01.16 v kategorii: Zajímavosti
Večerní utkání severoamerické NHL mezi Detroitem a Anaheimem přineslo přehlídku nádherných zakončení, ty nejlepší zaznamenali Darren Helm s Coreym Perrym.
Severní Amerika NHL VIDEO
O první lahůdku se hned po minutě hry postarala druhá formace Red Wings. Brandon Smith poslal z vlastní třetiny geniální přihrávkou o mantinel do úniku Darrena Helma, který si tváří v tvář brankáři Kačerů Johnu Gibsonovi poradil na jedničku s hvězdičkou.

Podobně precizní zakončení předvedl krátce před koncem úvodního dějství i útočník Anaheimu - Corey Perry. Kanonýr Ducks stál na konci bezchybného portiútoku, po jehož konci šli Kačeři do vedení 1:2.

Ducks na ledě Detroitu nakonec zvítězili 3:4, a stále tak bojují o příčky zajišťující play off.

autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz