Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Geniální hráč! pěl chválu reprezentační kouč na hokejistu Sparty

Sparta slaví, FOTO © isport.blesk.cz
 0 , 13.02.17 v kategorii: Aktuality
Slovy obdivu na adresu sparťanského hokejisty nešetřil reprezentační trenér.
Česko Extraliga
Martin Gernát se ve Spartě Praha vypracoval v jednu z ústředních postav defenzivních řad. Není proto divu, že je také šoučástí slovenského národního týmu, jehož kouč Zdeno Cíger mu nyní vysekl pořádnou poklonu.

"Gernát je geniální hráč. Dobře si vedl už na Německém poháru. Je na něm vidět sebevědomí, dobře bruslí. Takové obránce potřebujeme," uvedl Cíger na adresu slovenského zadáka.

"Ve Spartě jsme poslední dobou dostávali víc prostoru a myslím, že jsme ho všichni využili. Jsme vyhraní a na ledě nám to jde lépe, když jsme tam všichni společně," pochvaloval si Gernát spolupráci s dalšími sparťanskými reprezentanty Slovenska.

Za slovenský národní tým totiž pod Cígerem nastupují také Andrej Kudrna a Lukáš Cingel. Gernát byl díky dvěma gólům a jedné přihrávce nejproduktivnějším Slovákem na Slovakia Cupu.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz