MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Dukla jedná o třech posilách z MHL

Tomáš Harkabus, FOTO © hokejkv.cz
 0 , 26.01.15 v kategorii: Aktuality
Poté, co karlovarští junioři skončili v ruské MHL, se tři mladíci z Energie připojili k týmu Dukly Jihlava.
Česko 1. Liga
Celek z Vysočiny bude o hráčích, kteří s Duklou už začali trénovat, teprve jednat a jasněji by mělo být v průběhu tohoto týdne. Každopádně Jihlava má o tři mladíky z Karlových Varů eminentní zájem a ráda by si je ponechala ve svém týmu. Jmenovitě jde o Tomáše Harkabuse (na snímku), Matěje Zadražila a Denise Šimka.

"Jsou tady od neděle. Jednání o formě jejich působení u nás stále probíhají, ale musím říct, že jsme v tomto směru velmi optimističtí a věříme, že se vše podaří dojednat podle představ všech zúčastněných stran," prohlásil jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban na klubové webu východočeského mančaftu.

Dvacetiletý centr Harkabus je odchovancem Slovanu Ústí nad Labem a v ruské soutěži MHL, v níž letos juniorka Karlových Varů startovala, odehrál za Energii 38 utkání, v nichž nasbíral 43 kanadských bodů (24+19). Stejně starý Zadražil, jenž nastupuje jako levé křídlo, ve stejném počtu zápasů získal dokonce 55 bodů (21+34). Třetí do počtu, jedenadvacetiletý slovenský obránce Šimek, si v 36 duelech na konto připsal 23 kanadských bodů za dva góly a 21 asistencí.


autor: Ondřej Hlaváč / hcdukla.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.