MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Další extraligový fantom končí kariéru! Jsem nas*aný, že zrovna v Boleslavi, říká Kudrna

Jaroslav Kudrna, FOTO © hradecky.denik.cz
 0 , 25.03.16 v kategorii: Aktuality
Legendy odcházejí a na jejich místa se derou mladí. Se svou ikonou se nyní rozloučil i královehradecký Mountfield.
Česko Extraliga
Jaroslav Kudrna se ve svých čtyřiceti letech rozhodl ukončit svou bohatou hokejovou kariéru, během níž zaznamenal v extraligových vodách mimořádné úspěchy a zařadil se mezi legendy nejvyšší české soutěže.

Končí ve svém milovaném Hradci Králové, do něhož se před třemi lety s velkou slávou vrátil. A rozhodně nebyl jen do počtu, ale patřil mezi největší opory Mountfieldu, který letos v play off vyřadila trochu překvapivě Mladá Boleslav.

To, že svůj poslední zápas sehrál právě proti Boleslavi, jej ale trochu mrzí. "Opravdu byl poslední. Nechtěl jsem zrovna tady, tady se mi nikdy moc dobře nehrálo. O to víc mě to ještě sere. Ale beru to jako sport, vyhráli zaslouženě, udělali čtyři vítězství. My se můžeme zamyslet nad tím, co bylo špatně. Každopádně já končím, s podporou manželky a rodiny se mi podařilo prodloužit si kariéru až do čtyřiceti," řekl pro hokej.cz Kudrna.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.