MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Co říká na postup přes Kometu hvězda Pirátů a reprezentační opora Červenka?

Roman Červenka., FOTO © bpa.cz
 0 , 12.03.16 v kategorii: Aktuality
Roman Červenka vystřílel Chomutovu postup do čtvrtfinále play off, když svými góly srazil Kometu Brno. Jaké jsou jeho pocity?
Česko Extraliga
Ve čtyřech utkáních předkola play off si český reprezentační útočník na své konto připsal šest kanadských bodů za tři vstřelené branky a stejný počet asistencí a znovu tak potvrdil, že v extraligových vodách mezi forvardy v podstatě nemá konkurenci a hraje si svou vlastní ligu.

Co říká na postup přes ambiciózní Kometu Brno? "Minule přesilovky rozhodly, tentokrát je Brno nevyužilo. I díky tomu jsme zvítězili. Byl to určitě jeden z klíčových momentů," prohlásil v rozhovoru pro hokej.cz Roman Červenka.

"Celá série byla velmi vyrovnaná. My jsme však uhráli dobrý výsledek doma, což byl základ. První zápas v Brně se nám nevydařil, řekli jsme si proto po něm, že ten následující už musíme zvládnout. A to se podařilo," usmíval se po vítězství odchovanec Slavie Praha.


autor: Ondřej Hlaváč / piratichomutov.cz, hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.