MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Český reprezentant, který dal gól Rusům, myslí na play off v KHL

Tomáš Kundrátek, FOTO © sport.aktuality.sk
 0 , 14.02.16 v kategorii: Aktuality
Svou brankou snížil vedení Rusů v ostravském utkání Euro Hockey Tour, nyní už se chce soustředit na play off v KHL. Víte, o koho jde?
Rusko KHL
Hádáte nejspíš správně, oním hokejistou je obránce Tomáš Kundrátek. Český reprezentant patřil ve dvojutkání s Ruskem mezi opory výběru Vladimíra Vůjtka staršího a své výkony korunoval brankou ve druhém zápase. Nyní však bude mít jiné starosti.

"Snažím se dělat maximum, zatím jsem byl na všech akcích. Ale mistrovství světa nemá jisté nikdo. Se Slovanem nás čekají ještě dva zápasy základní části, pak play off KHL. To je teď to hlavní," prohlásil v rozhovoru pro portál hokej.cz někdejší zadák amerického Washingtonu Capitals v NHL.

Samozřejmě neopomněl ani zhodnotit zápas s Rusy. "Gól nás nakopl, myslím, že jsme hráli dobře. Bohužel nám trošku chyběl důraz před bránou. Vzápětí po vyrovnání jsme mohli přidat další branku, ale bohužel nám to tam nepadlo. Naopak Rusům ano. A jejich čtvrtý gól? To už byla náhoda," uzavřel Kundrátek.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.