MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

Nejnovější hokejové zprávy

AHL - Bývalá hvězda Sparty, která je krůček od NHL, zvažuje konec kariéry!

Daniel Přibyl (vlevo), FOTO © sport.cz
 0 , 6.08.17 v kategorii: Aktuality
Je jen krok od angažmá v NHL, přesto český reprezentant uvažuje o konci kariéry.
Severní Amerika AHL
Nižší zámořská AHL je hodně konkurenčním prostředím, které semlelo nejednoho hokejistu čekajícího na šanci ve vysněné NHL. Zvláštním případem je Daniel Přibyl.

Ještě vloni velká hvězda Sparty Praha a český reprezentant byl v uplynulé sezoně krůček od svého snu, když bojoval na farmě Calgary Flames. V AHL se toho u něj ovšem hodně změnilo.

Prý upadl do takových stavů, že zvažoval, zda s hokejem nadobro neskončí. "Přemýšlel jsem nad tím. Kolikrát jsem totiž procházel těžkým obdobím a neměl jsem z toho radost. To, co dělám, mi nedávalo smysl," uvedl pro isport.cz.

"Všechny ty faktory mě dostávaly do lehkých depresí. Jsem krok od snu a on stále nepřichází. Místo toho jste někde, kde jste úplně být nechtěl a kde se vám vlastně moc nelíbí," řekl Přibyl, který připustil, že zvažuje i jiné možnosti, než je hokej. Například studium na vysoké škole.


autor: Ondřej Hlaváč / isport.cz, hokejportal.cz