MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

NHL - Brankář Vladař vyhlíží kemp Bostonu Bruins

Daniel Vladař, FOTO © gettyimages.com
 0 , 10.07.15 v kategorii: Aktuality
Talentovaný český brankář Daniel Vladař absolvuje v NHL nováčkovský kemp Bostonu Bruins.
Severní Amerika NHL
Teprve sedmnáctiletý mladíček byl draftován ve třetím kole jako celkově 75. celkem Boston Bruins, v uplynulém ročníku si odbyl premiéru mezi dospělými, když v dresu Rytířů Kladno zasáhl do osmi prvoligových duelů, a nutno podotknout, že si v nich vedl velice dobře. Po draftu byl Vladař poslán do týmu Chicago Steel ze soutěže USHL, kde stráví následující sezonu.

Nyní jej čeká nováčkovský kemp Bruins. "Jsem strašně spokojen, jak to dopadlo. Moc si vážím toho, že si mě vzal Boston, na to jsem skutečně hrdý. Cítím určité zadostiučinění, ale nesmí mě to uspokojit, musím na sobě dále pracovat, protože tohle je teprve začátek. Jsem vděčný za šanci, kterou jsem dostal, a udělám vše pro to, abych nezklamal," řekl Vladař.

Rodák z Prahy popsal, jaké měl pocity během draftu. "Seděl jsem v hledišti s rodiči, přítelkyní a s mým agentem Alešem Volkem. Pak mě vybrali Bruins a já ani nedokážu popsat pocity, které jsem prožíval. Všechno bylo strašně rychlé. Šel jsem se představit ke stolu Bostonu, pak na rozhovory. Nedocházelo mi, co se stalo. Vlastně ani druhý den po draftu ne. Uvědomil jsem si to až s odstupem," rozplývala se vycházející hvězdička českého hokeje.


autor: Ondřej Hlaváč / bruins.nhl.com


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.