MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

NHL - Bostonský bitkař Rinaldo má distanc na pět zápasů

Zac Rinaldo, FOTO © csnne.com
 0 , 1.03.16 v kategorii: Aktuality
Bostonský útočník Zac Rinaldo dostal v NHL zákaz startu v pěti zápasech za nedovolený zákrok na hlavu Cedrica Paquettea z Tampy v nedělním utkání, které Bruins vyhráli 4:1.
Severní Amerika NHL
Kanadský hokejista během trestu přijde o 51.829 dolarů (1,29 milionu korun) z platu.

Rinaldo fauloval Paquettea v polovině úvodní třetiny, když ho u mantinelu za brankou Bostonu trefil ramenem do hlavy. Rozhodčí vyloučil pětadvacetiletého bitkaře na dvě minuty.

U disciplinární komise Rinaldovi přitížily prohřešky z minulosti. Například loni v lednu ještě během angažmá ve Philadelphii obdržel distanc na osm zápasů za napadení a naražení pittsburského obránce Krise Letanga na mantinel.