Nejnovější hokejové zprávy

- All Star tým 50. kola Tipsport extraligy

ALL-STAR Tipsport extraligy, FOTO © hokejportal.cz
 0 , 29.02.16 v kategorii: Zajímavosti
Představujeme vám All Star tým 50. kola Tipsport extraligy, kterému vévodí hokejisté Sparty Praha a Komety Brno.

Brankářem kola je gólman pražské Sparty Tomáš Pöpperle. Ten za svá záda v utkání s Pardubicemi propustil jen jeden puk a na své konto si připsal devětadvacet úspěšných zásahů.

Obrannou dvojici 49. kola Tipsport extraligy tvoří brněnský bek Jozev Kováčik a obránce Sparty Adam Polášek. Kováčik si připsal branku v zápas s Mladou Boleslaví, díky které nakonec utkání dospělo až do samostatných nájedů, ve kterých pak sám rozhodl o vítězství Jihomoravanů. Adam Polášek si pak připsal dva kanadské body za gól a asistenci proti pardubickému Dynamu.

Do nejlepšího útočného tria kola se poprvé ve své kariéře probojoval litvínovský Kristian Reichel. Syn vítěze olympijské medaile z Nagana dvakrát skóroval v zápase s karlovarskou Energií a byl vyhlášen hlavní hvězdou zápasu. Reichela v sestavě kola doplňuje brněnský forvard Jan Káňa, který proti Mladé Boleslavi zaznamenal tři asistence, a hokejista pražské Sparty Jan Buchtele - ten včera opět skóroval proti „svým” Pardubicím, k čemuž si připsal ještě dvě gólové nahrávky.


autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz