MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

tradiční zobrazení článků moderní
Lukáš Pech, FOTO © hcsparta.cz

Musíme si nasadit montérky a jít do práce, řekl Pech po prohře

10.12.17 - Dlouhé minuty po nevydařeném zápase s Litvínovem zůstali hokejisté Sparty zavřeni sami v kabině.
Michael Petrásek, FOTO © hcverva.cz

Na Spartě je vidět, že asi není v pohodě, všiml si Petrásek

10.12.17 - Hokejový brankář Michael Petrásek pomohl 42 zákroky k ukončení série porážek Litvínova.
KHL

Obránce Jelesin z Jaroslavle dal nejrychlejší gól v historii KHL

10.12.17 - Obránce Alexandr Jelesin z Jaroslavle se gólem po pěti sekundách zápasu na ledě Ufy postaral o nový rekord Kontinentální hokejové ligy.
Kladno, FOTO © rytirikladno.cz

Potvrzeno! Stadion Jágrova Kladna dostane nový kabátek

10.12.17 - Opravu střechy kladenského zimního stadionu, která je ve špatném technickém stavu a nevydrží zátěž sněhu, chce město zahájit příští rok. Nyní je zpracováván projekt, cena rekonstrukce je odhadována na 50 milionů. Přesné náklady bude radnice znát až po dokončení projektu.
Radek Smoleňák (vlevo), FOTO © isport.blesk.cz

Český reprezentant po návratu do extraligy zaválel! Vymyslel to Bednář, říká

10.12.17 - Přišel do extraligy z ruské KHL a v 60. minutě rozhodl o vítězství svého týmu.
Libor Kašík, FOTO © piratichomutov.cz

Hvězda Zlína: Extraligu bych v tomto momentě ukončil!

10.12.17 - V tomto okamžiku by nejradši extraligovou sezonu ukončil brankář Zlína.
Ivan Baranka, FOTO © sport.cz

17 branek Spartě? Neuvěřitelné! hlásí nejlepší bek extraligy

10.12.17 - Extraligovým zadákům vládne hráč Vítkovic, který si pochvaloval zápasy se Spartou.
Marek Tomica, FOTO © piratichomutov.cz

Za vyražené zuby stopka na 4 zápasy!

10.12.17 - Za tvrdý faul dostal zkušený extraligový forvard trest na čtyři utkání.
Martin Kaut, FOTO © hokej.cz

Jsem připravený na to stát se oporou! hlásí český talent

10.12.17 - Mladý český hokejista je podle svých slov připravený přijmout roli lídra.
Lukáš Anděl slaví, FOTO © hokej.cz

Byla to velká divočina! říká hrdina extraligového nováčka

10.12.17 - Rozhodl svou brankou o vítězství svého týmu v prodloužení a stal se hrdinou.
David Pastrňák, FOTO © nhl.com

Pastrňák bodoval poosmé v řadě, Simon si připsal dvě přihrávky + VIDEO

10.12.17 - Hokejový útočník David Pastrňák bodoval v NHL poosmé v řadě, když dvěma asistencemi přispěl Bostonu k výhře 3:1 nad New Yorkem Islanders.
Jakub Orsava, FOTO © isport.blesk.cz

Takové chyby se dělají v 9. třídě na ZŠ! zuří v Boleslavi

10.12.17 - Velké zklamání se rozhostilo v Mladé Boleslavi po prohrách dvakrát 1:4 v Plzni a Brně.
Dominik Furch (uprostřed), FOTO © 1gr.cz

Souboj českých reprezentačních brankářů v KHL! Kdo vyhrál?

10.12.17 - V ruské KHL se proti sobě postavil dva hvězdní čeští brankáři. Vyhrát mohl jen jeden.
Michal Neuvirth, FOTO © denik.cz

Česká brankářská hvězda je v NHL k mání! Jeho klub už o ni nestojí

10.12.17 - V rámci NHL se nejspíš bude stěhovat český reprezentační brankář, jeho tým už ho nechce.
Dominik Simon, FOTO © isport.blesk.cz

Show pokračuje, český talent je zpátky vedle Crosbyho a spol.!

10.12.17 - Skvělý předvánoční dárek dostal český mladík, který byl znovu povolán do NHL.
Momentka z utkání Znojmo - Villach, FOTO © hockey-news.info

Jihomoravané padli na předposlední místo! Čeká je utkání s tabulkovým rivalem. Skončí venkovní mizérie?

10.12.17 - Pád na předposlední místo je pro Znojmo jasný signál, že si to žádá důležité body.
Milan Gulaš, FOTO © facebook.com

Zraněný Gulaš se omluvil z Channel One Cupu

9.12.17 - Nejproduktivnější hráč extraligy Milan Gulaš se omluvil z nominace českých hokejistů na Channel One Cup kvůli zranění v horní části těla, které utrpěl v pátečním zápase Plzně s Olomoucí.
Dominik Simon, FOTO © facebook.com

Pittsburgh povolal útočníka Simona z farmy

9.12.17 - Vedení Pittsburghu povolalo hokejového útočníka Dominika Simona z farmy.
HC Oceláři Třinec, FOTO © idnes.cz

Kouč Třince po prohře s nováčkem: Odmakali jsme to, ale koncovka je tristní!

9.12.17 - Oceláři Třinec prohráli na ledě extraligového nováčka, když nevstřelili ani jednu branku.