Zpět na » Tipsport extraliga » Konečně jsme dali ty góly, na které jsme čekali, prohlásil Šlégr

Tipsport extraliga - Konečně jsme dali ty góly, na které jsme čekali, prohlásil Šlégr

Článek
Konečně jsme dali ty góly, na které jsme čekali, prohlásil Šlégr © hokejkv.cz, Kateřina Bogliová - Jiří Šlégr.

0

Líbilo se

10.10. 15:00 - Litvínov v utkání 14. kola hokejové extraligy porazil České Budějovice 5:2 podle asistenta trenéra Jiřího Šlégra hlavně proto, že tým podal zlepšený výkon, ale konečně se prosadil také střelecky.

„Dali jsme konečně ty góly, na které jsme čekali,“ prohlásil po utkání Šlégr s tím, že jeho tým se po inkasované úvodní brance a útlumu hodně zvedl a soupeře nakonec přehrál. „Je to pro nás cenné vítězství,“ dodal Šlégr.

Ten si také pochvaloval výkon obránce Karla Pilaře, který opět oblékl litvínovský dres po osmi sezonách. „Určitě hodnotím jeho výkon pozitivně. Je to hráč s přehledem, má trpělivost a dobrou střelu. Ale to je jenom jeden zápas. Věřím ale, že bude ve svých výkonech pokračovat a pro mužstvo bude přínosem,“ uzavřel litvínovský asistent.

Nespokojený s výkonem týmu i výsledkem byl rozhodně kouč Českých Budějovic Jan Tlačil. „Mě se zápas těžko hodnotí, když si myslíme, že jsme byli po dvě třetiny lepším mužstvem, ale nakonec odjíždíme s porážkou,“ řekl po utkání Tlačil s tím, že rozhodující byla druhé třetina. Jeho svěřenci v ní dělali chyby a soupeř je podle Tlačila trestal.

Kam dál?

Jaroslav Pazdera / MediaFax

Linkuj si! Jagg.cz Del.icio.us Top články Digg.com Facebook.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Hokejportal.cz
Nejnovější články