Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín


HC Energie Karlovy Vary VS HC Oceláři Třinec


HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary

1:2
(1:0,0:2,0:0)
18:00, konec
03.02.2017
HC Oceláři Třinec

HC Oceláři Třinec



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
Česko / Extraliga / 2015/2016
29.01.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:0 0:0,1:0,1:0
13.12.2015 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:0 1:0,0:0,1:0
30.10.2015 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:3 0:1,1:2,1:0
13.09.2015 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,1:2,0:1
Česko / Extraliga / 2014/2015
15.02.2015 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 5:3 1:1,1:2,3:0
04.01.2015 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16.11.2014 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:4 2:4,0:0,0:0
03.10.2014 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:0 2:0,1:0,1:0
Česko / Extraliga / 2013/2014
06.02.2014 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:6 0:2,1:3,1:1
30.12.2013 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:3 0:0,2:3,2:0
17.11.2013 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 3:1 1:0,1:0,1:1
01.10.2013 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:1 0:0,2:1,1:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
18.01.2013 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:2 2:2,1:0,0:0
04.12.2012 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 4:5sn 0:3,2:0,2:1,0:0,0:1
23.10.2012 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:3 1:0,4:3,2:0
16.09.2012 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:5 2:1,0:3,0:1
Česko / Extraliga / 2011/2012
24.02.2012 18:10 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:0 1:0,1:0,0:0
13.01.2012 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:4 1:2,0:2,0:0
27.11.2011 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,0:0,1:0
16.10.2011 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:6 0:1,2:2,0:3
Česko / Extraliga / 2010/2011
03.02.2011 18:10 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:4 1:1,0:1,1:2
30.12.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:3pp 1:2,0:0,2:1,1:0
19.11.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
08.10.2010 17:10 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
Česko / Extraliga / 2009/2010
31.01.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
13.12.2009 16:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:4 1:0,1:2,0:2
25.10.2009 18:10 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 2:1,1:1,1:0
22.09.2009 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 3:1 1:0,2:1,0:0
Česko / Extraliga / 2008/2009
13.02.2009 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:4 0:2,1:2,1:0
16.11.2008 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:1 0:0,1:1,3:0
07.10.2008 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
30.09.2008 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
Česko / Extraliga / 2007/2008
13.01.2008 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:4 1:0,0:1,2:3
04.12.2007 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:1,0:1
23.10.2007 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:1 2:0,2:1,0:0
16.09.2007 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
Česko / Extraliga - Playoffs / 2007
26.02.2007 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
24.02.2007 17:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:3 -:-,-:-,-:-
23.02.2007 17:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:3 -:-,-:-,-:-
Česko / Extraliga / 2006/2007
18.02.2007 17:30 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:1 -:-,-:-,-:-
05.01.2007 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 4:0 -:-,-:-,-:-
21.11.2006 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 5:1 -:-,-:-,-:-
08.10.2006 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:4 -:-,-:-,-:-
Česko / Extraliga / 2005/2006
05.03.2006 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 4:0 -:-,-:-,-:-
03.01.2006 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:2 -:-,-:-,-:-
20.11.2005 17:30 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 2:2 -:-,-:-,-:-
09.10.2005 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:5 3:3,0:1,1:1
Česko / Extraliga / 2004/2005
18.01.2005 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 3:2 -:-,-:-,-:-
30.11.2004 17:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:1 -:-,-:-,-:-
17.10.2004 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:4 -:-,-:-,-:-
28.09.2004 17:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
HC Energie Karlovy Vary
10/53 (18.87%)
Remízy
12/53 (22.64%)
HC Oceláři Třinec
31/53 (58.49%)

HC Energie Karlovy Vary


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:1 0:0,1:0,3:1
19.02.2017 15:30 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
17.02.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,0:0,1:0
15.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 3:5 2:1,0:3,1:1
05.02.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
29.01.2017 17:00 HC Olomouc HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
27.01.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary Mountfield HK 3:2 1:0,2:1,0:1
22.01.2017 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 3:2 0:0,0:2,3:0
20.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:0,2:1,0:0
15.01.2017 15:30 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 4:1 1:1,3:0,0:0
13.01.2017 18:30 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.01.2017 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 0:3 0:1,0:1,0:1
06.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 2:3 1:2,1:1,0:0
03.01.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 2:3 0:1,1:1,1:1
30.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 3:4 1:1,0:3,2:0
28.12.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary 3:1 2:1,1:0,0:0
26.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:2 0:0,3:1,1:1
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
20.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Olomouc 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
11.12.2016 17:00 Mountfield HK HC Energie Karlovy Vary 3:0 0:0,1:0,2:0
09.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 5:3 1:0,2:1,2:2
04.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:5sn 3:1,0:0,1:3,0:0,0:1
02.12.2016 17:00 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,1:0,0:0
27.11.2016 18:20 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
25.11.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:3 1:2,1:0,2:1
18.11.2016 17:20 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15.11.2016 17:00 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:4 0:0,0:3,1:1
13.11.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 5:4 2:2,2:1,1:1
11.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 8:2 1:0,2:0,5:2
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
30.10.2016 17:00 HC Olomouc HC Energie Karlovy Vary 3:0 0:0,3:0,0:0
28.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Mountfield HK 0:2 0:0,0:1,0:1
23.10.2016 16:30 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 2:0 1:0,0:0,1:0
21.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
18.10.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
16.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 7:4 3:1,2:1,2:2
09.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
04.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 5:3 3:1,2:2,0:0
02.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 1:3 0:1,1:1,0:1
30.09.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 2:5 0:2,2:2,0:1
27.09.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
25.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 2:2,0:2,0:0
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
16.09.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Olomouc 3:1 2:0,1:1,0:0
13.09.2016 18:00 Mountfield HK HC Energie Karlovy Vary 4:0 2:0,2:0,0:0
11.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 1:5 0:2,0:1,1:2
09.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:2 1:1,1:0,1:1

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
19.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.02.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15.02.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 3:2 1:0,2:0,0:2
05.02.2017 15:20 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 3:4 1:3,0:1,2:0
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
29.01.2017 17:00 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 12:3 4:1,4:2,4:0
27.01.2017 17:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 1:4 0:4,0:0,1:0
22.01.2017 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
20.01.2017 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
15.01.2017 15:30 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 6:3 1:1,1:2,4:0
13.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 0:3 0:2,0:1,0:0
08.01.2017 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 5:1 0:0,2:1,3:0
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.2017 17:30 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:2 2:0,1:0,1:2
30.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 3:1 0:1,2:0,1:0
28.12.2016 18:00 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 2:3 1:1,1:1,0:1
26.12.2016 17:20 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 3:0 1:0,1:0,1:0
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
20.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 2:1 1:0,0:1,1:0
11.12.2016 15:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08.12.2016 17:00 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
02.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
27.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec 5:4 2:1,2:1,1:2
25.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
18.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 7:1 1:0,5:0,1:1
15.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 4:0 1:0,0:0,3:0
11.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 1:2 0:1,1:1,0:0
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
30.10.2016 15:20 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 3:2 0:1,3:0,0:1
28.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
23.10.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:4 0:1,1:2,2:1
21.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:0,0:3
16.10.2016 18:20 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 0:5 0:1,0:2,0:2
14.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
09.10.2016 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
02.10.2016 17:00 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
30.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 5:1 0:0,2:0,3:1
27.09.2016 17:10 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:1,0:2
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
16.09.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 3:4sn 1:1,2:2,0:0,0:0,0:1
13.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:1 0:0,0:0,2:1
11.09.2016 15:10 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,0:0,1:1
09.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 2:1,1:0,1:0

HC Energie Karlovy Vary


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 16:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary porovnej týmy
28.02.2017 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha porovnej týmy
03.03.2017 18:20 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary porovnej týmy

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK porovnej týmy
28.02.2017 17:20 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel porovnej týmy
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 49 30 12 7 2 1 0 4 33 130 97 99
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 49 23 10 16 6 3 2 5 33 150 117 93
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 49 25 14 10 3 3 2 2 48 158 110 90
4. Mountfield HK Mountfield HK 49 23 14 12 3 6 2 1 37 154 117 86
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 49 20 16 13 10 1 2 0 4 122 118 85
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 49 20 16 13 3 7 1 2 17 151 134 77
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 49 17 16 16 5 5 5 1 -3 144 147 77
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 49 18 21 10 4 1 4 1 -6 114 120 72
9. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 49 20 21 8 2 5 0 1 -15 125 140 70
10. PSG Zlín PSG Zlín 49 16 22 11 3 4 4 0 -29 120 149 66
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 49 17 22 10 3 4 1 2 -9 123 132 65
12. HC Olomouc HC Olomouc 49 15 23 11 3 3 3 2 -10 115 125 62
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 49 11 27 11 1 6 0 4 -52 100 152 45
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 49 9 30 10 4 3 1 2 -48 121 169 42
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Mountfield HK Mountfield HK 25 15 5 5 1 2 2 0 36 87 51 53
2. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 15 5 5 1 1 1 2 35 89 54 52
3. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 24 16 6 2 2 0 0 0 19 61 42 52
4. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 24 12 4 8 5 2 1 0 33 79 46 50
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 9 5 11 8 1 2 0 14 69 55 48
6. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 24 9 5 10 5 1 4 0 17 84 67 46
7. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 12 8 5 3 0 2 0 13 68 55 46
8. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 24 12 7 5 2 1 1 1 29 79 50 44
9. PSG Zlín PSG Zlín 25 10 8 7 2 1 4 0 2 67 65 43
10. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 11 11 3 1 2 0 0 -6 63 69 37
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 24 9 9 6 2 2 0 2 1 64 63 35
12. HC Olomouc HC Olomouc 24 10 11 3 1 1 1 0 0 57 57 35
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 9 11 5 1 1 0 3 -9 68 77 33
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 24 5 15 4 2 1 0 1 -17 62 79 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 14 6 5 0 1 0 4 14 69 55 47
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 1 2 1 1 19 79 60 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 11 6 8 1 1 1 5 0 71 71 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 24 11 11 2 2 0 0 0 -10 53 63 37
5. Mountfield HK Mountfield HK 24 8 9 7 2 4 0 1 1 67 66 33
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 24 9 10 5 1 3 0 1 -9 62 71 33
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 8 11 6 0 4 1 1 -20 60 80 31
8. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 8 13 4 1 2 1 0 -10 59 69 30
9. HC Olomouc HC Olomouc 25 5 12 8 2 2 2 2 -10 58 68 27
10. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 24 6 13 5 1 1 2 1 -19 46 65 26
11. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 24 5 11 8 2 6 0 0 -18 62 80 25
12. PSG Zlín PSG Zlín 24 6 14 4 1 3 0 0 -31 53 84 23
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 4 15 6 2 2 1 1 -31 59 90 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 24 2 16 6 0 5 0 1 -43 32 75 12