Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín


HC Dynamo Pardubice VS HC Oceláři Třinec


HC Dynamo Pardubice

HC Dynamo Pardubice

5:4pp
(2:2,1:0,1:2,1:0)
17:20, konec
20.01.2017
HC Oceláři Třinec

HC Oceláři Třinec



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
20.01.2017 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
04.12.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
21.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:0,0:3
09.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 2:1,1:0,1:0
Česko / Extraliga / 2015/2016
05.02.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
26.12.2015 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 1:3 0:1,0:1,1:1
11.11.2015 17:20 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 0:1 0:1,0:0,0:0
20.09.2015 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 4:1 1:0,2:1,1:0
Česko / Extraliga / 2014/2015
23.01.2015 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 2:0 0:0,1:0,1:0
05.12.2014 18:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:1,0:2
19.10.2014 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 5:2 1:0,2:1,2:1
12.09.2014 18:20 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 2:1 0:1,0:0,2:0
Česko / Extraliga - Playoffs / 2014
26.03.2014 18:20 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 6:3 2:1,2:1,2:1
23.03.2014 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:1 0:0,0:0,0:1
22.03.2014 18:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
19.03.2014 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 5:1 0:0,3:0,2:1
18.03.2014 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 0:4 0:1,0:2,0:1
Česko / Extraliga / 2013/2014
04.03.2014 18:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 7:5 2:1,4:1,1:3
12.01.2014 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:2 2:2,1:0,1:0
29.11.2013 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
13.10.2013 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:0 2:0,1:0,0:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
19.02.2013 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:3 3:1,0:0,2:2
02.12.2012 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 8:4 3:1,4:2,1:1
21.10.2012 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4 3:1,0:2,2:1
14.09.2012 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 3:0,1:0,0:1
Česko / Extraliga / 2011/2012
21.02.2012 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 1:4 0:1,1:1,0:2
08.01.2012 18:10 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 1:3 1:0,0:0,0:3
25.11.2011 18:10 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 2:4 1:2,0:1,1:1
14.10.2011 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2 2:0,1:1,0:1
Česko / Extraliga / 2010/2011
16.01.2011 18:10 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
05.12.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:0 1:0,1:0,1:0
25.10.2010 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 9:2 3:1,2:0,4:1
19.09.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 1:3 0:2,1:0,0:1
Česko / Extraliga - Playoffs / 2010
24.03.2010 18:10 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 3:2 0:1,3:0,0:1
21.03.2010 18:10 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 0:5 0:3,0:1,0:1
20.03.2010 18:10 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
17.03.2010 18:10 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:3 2:2,1:0,2:1
16.03.2010 17:40 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 1:3 0:2,1:1,0:0
Česko / Extraliga / 2009/2010
05.03.2010 18:10 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 6:1 1:0,2:0,3:1
10.01.2010 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 4:5 1:1,2:2,1:2
22.11.2009 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 0:6 0:2,0:1,0:3
06.10.2009 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 1:5 0:3,0:1,1:1
Česko / Extraliga / 2008/2009
25.01.2009 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 5:3 0:1,4:1,1:1
14.12.2008 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 6:4 0:1,2:2,4:1
26.10.2008 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2 1:0,2:0,0:2
21.09.2008 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4 2:1,3:1,0:2
Česko / Extraliga / 2007/2008
20.01.2008 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 4:2 0:2,0:0,4:0
19.12.2007 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 2:6 1:3,1:1,0:2
28.10.2007 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 4:5 2:2,1:1,1:2
23.09.2007 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
Česko / Extraliga / 2006/2007
28.01.2007 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 6:5 -:-,-:-,-:-
20.12.2006 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 2:5 -:-,-:-,-:-
29.10.2006 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 7:2 -:-,-:-,-:-
23.09.2006 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 7:5 -:-,-:-,-:-
Česko / Extraliga / 2005/2006
03.02.2006 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 2:3 -:-,-:-,-:-
20.12.2005 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 1:3 -:-,-:-,-:-
01.11.2005 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,1:0,0:1
27.09.2005 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 2:1 -:-,-:-,-:-
Česko / Extraliga / 2004/2005
20.02.2005 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 1:4 -:-,-:-,-:-
02.01.2005 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 3:1 -:-,-:-,-:-
19.11.2004 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2 -:-,-:-,-:-
05.10.2004 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 4:2 -:-,-:-,-:-
HC Dynamo Pardubice
27/65 (41.54%)
Remízy
11/65 (16.92%)
HC Oceláři Třinec
27/65 (41.54%)

HC Dynamo Pardubice


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
26.02.2017 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Steel 1:3 1:1,0:1,0:1
24.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:1 0:0,1:0,3:1
19.02.2017 15:00 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 3:6 1:1,0:4,2:1
17.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 4:1 1:0,2:0,1:1
15.02.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:7 1:2,3:4,0:1
05.02.2017 15:30 PSG Zlín HC Dynamo Pardubice 5:4sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:0
03.02.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice Mountfield HK 1:4 1:2,0:0,0:2
29.01.2017 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Dynamo Pardubice 3:6 3:1,0:1,0:4
27.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Olomouc 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
22.01.2017 15:00 HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice 3:2 2:0,1:1,0:1
20.01.2017 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
15.01.2017 15:30 HC Verva Litvínov HC Dynamo Pardubice 5:4pp 1:0,2:1,1:3,1:0
13.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň 2:3 0:1,0:1,2:1
08.01.2017 15:30 HC Vítkovice Steel HC Dynamo Pardubice 4:1 1:0,2:0,1:1
06.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 2:3 1:2,1:1,0:0
03.01.2017 17:00 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 5:1 3:0,0:1,2:0
30.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 1:3 0:2,1:0,0:1
28.12.2016 18:20 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 1:3 0:2,0:1,1:0
26.12.2016 17:00 HC Dynamo Pardubice PSG Zlín 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
22.12.2016 17:20 Mountfield HK HC Dynamo Pardubice 5:1 0:1,3:0,2:0
20.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 2:3 0:2,2:0,0:1
11.12.2016 17:00 HC Olomouc HC Dynamo Pardubice 2:4 0:4,1:0,1:0
09.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Sparta Praha 1:5 0:2,0:1,1:2
04.12.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
02.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Verva Litvínov 2:3 0:1,0:0,2:2
27.11.2016 15:00 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice 3:4sn 1:0,2:3,0:0,0:0,0:1
25.11.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Steel 3:0 1:0,1:0,1:0
20.11.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:3 1:2,1:0,2:1
18.11.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 2:3 1:0,1:0,0:3
15.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 2:3 0:0,1:1,1:2
13.11.2016 15:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:1 2:1,1:0,1:0
11.11.2016 17:30 PSG Zlín HC Dynamo Pardubice 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
09.11.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice Mountfield HK 3:4 1:2,1:1,1:1
30.10.2016 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Dynamo Pardubice 4:2 1:0,1:2,2:0
28.10.2016 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Olomouc 2:1 0:0,1:0,1:1
23.10.2016 15:00 HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice 4:1 1:0,2:1,1:0
21.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:0,0:3
16.10.2016 17:30 HC Verva Litvínov HC Dynamo Pardubice 2:0 0:0,1:0,1:0
14.10.2016 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň 4:2 0:1,1:1,3:0
11.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice PSG Zlín 2:3 0:1,1:0,1:2
09.10.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Dynamo Pardubice 2:0 0:0,1:0,1:0
04.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 5:3 3:1,2:2,0:0
02.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 2:1 2:0,0:0,0:1
30.09.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
27.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 5:6pp 3:1,2:4,0:0,0:1
18.09.2016 17:10 Mountfield HK HC Dynamo Pardubice 8:2 4:1,2:0,2:1
16.09.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 4:5 2:2,1:2,1:1
13.09.2016 18:00 HC Olomouc HC Dynamo Pardubice 2:1 0:1,2:0,0:0
11.09.2016 17:00 HC Dynamo Pardubice HC Sparta Praha 2:3 1:2,0:0,1:1
09.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 2:1,1:0,1:0

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
26.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK 4:1 1:1,1:0,2:0
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
19.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.02.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15.02.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 3:2 1:0,2:0,0:2
05.02.2017 15:20 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 3:4 1:3,0:1,2:0
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
29.01.2017 17:00 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 12:3 4:1,4:2,4:0
27.01.2017 17:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 1:4 0:4,0:0,1:0
22.01.2017 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
20.01.2017 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
15.01.2017 15:30 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 6:3 1:1,1:2,4:0
13.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 0:3 0:2,0:1,0:0
08.01.2017 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 5:1 0:0,2:1,3:0
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.2017 17:30 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:2 2:0,1:0,1:2
30.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 3:1 0:1,2:0,1:0
28.12.2016 18:00 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 2:3 1:1,1:1,0:1
26.12.2016 17:20 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 3:0 1:0,1:0,1:0
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
20.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 2:1 1:0,0:1,1:0
11.12.2016 15:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08.12.2016 17:00 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
02.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
27.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec 5:4 2:1,2:1,1:2
25.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
18.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 7:1 1:0,5:0,1:1
15.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 4:0 1:0,0:0,3:0
11.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 1:2 0:1,1:1,0:0
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
30.10.2016 15:20 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 3:2 0:1,3:0,0:1
28.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
23.10.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:4 0:1,1:2,2:1
21.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:0,0:3
16.10.2016 18:20 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 0:5 0:1,0:2,0:2
14.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
09.10.2016 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
02.10.2016 17:00 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
30.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 5:1 0:0,2:0,3:1
27.09.2016 17:10 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:1,0:2
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
16.09.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 3:4sn 1:1,2:2,0:0,0:0,0:1
13.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:1 0:0,0:0,2:1
11.09.2016 15:10 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,0:0,1:1
09.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 2:1,1:0,1:0

HC Dynamo Pardubice


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.02.2017 17:20 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Dynamo Pardubice HC Verva Litvínov porovnej týmy

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.02.2017 17:20 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel porovnej týmy
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 50 30 13 7 2 1 0 4 32 131 99 99
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 50 24 10 16 6 3 2 5 36 154 118 96
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 50 26 14 10 3 3 2 2 50 161 111 93
4. Mountfield HK Mountfield HK 50 23 15 12 3 6 2 1 34 155 121 86
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 50 20 17 13 10 1 2 0 2 123 121 85
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 50 21 16 13 3 7 1 2 18 153 135 80
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 50 18 16 16 5 5 5 1 -1 147 148 80
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 50 19 21 10 4 1 4 1 -4 117 121 75
9. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 50 20 22 8 2 5 0 1 -17 126 143 70
10. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 50 18 22 10 3 4 1 2 -7 127 134 68
11. PSG Zlín PSG Zlín 50 16 23 11 3 4 4 0 -32 120 152 66
12. HC Olomouc HC Olomouc 50 16 23 11 3 3 3 2 -7 118 125 65
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 50 11 28 11 1 6 0 4 -54 102 156 45
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 50 9 31 10 4 3 1 2 -50 122 172 42
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Mountfield HK Mountfield HK 25 15 5 5 1 2 2 0 36 87 51 53
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 13 4 8 5 2 1 0 36 83 47 53
3. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 15 5 5 1 1 1 2 35 89 54 52
4. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 16 7 2 2 0 0 0 18 62 44 52
5. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 10 5 10 5 1 4 0 19 87 68 49
6. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 9 5 11 8 1 2 0 14 69 55 48
7. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 2 1 1 1 31 82 51 47
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 12 8 5 3 0 2 0 13 68 55 46
9. PSG Zlín PSG Zlín 25 10 8 7 2 1 4 0 2 67 65 43
10. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 10 9 6 2 2 0 2 3 68 65 38
11. HC Olomouc HC Olomouc 25 11 11 3 1 1 1 0 3 60 57 38
12. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 11 11 3 1 2 0 0 -6 63 69 37
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 9 11 5 1 1 0 3 -9 68 77 33
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 5 16 4 2 1 0 1 -19 63 82 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 14 6 5 0 1 0 4 14 69 55 47
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 1 2 1 1 19 79 60 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 11 6 8 1 1 1 5 0 71 71 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 11 12 2 2 0 0 0 -12 54 66 37
5. Mountfield HK Mountfield HK 25 8 10 7 2 4 0 1 -2 68 70 33
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 9 11 5 1 3 0 1 -11 63 74 33
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 8 11 6 0 4 1 1 -20 60 80 31
8. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 8 13 4 1 2 1 0 -10 59 69 30
9. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 7 13 5 1 1 2 1 -17 49 66 29
10. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 6 11 8 2 6 0 0 -17 64 81 28
11. HC Olomouc HC Olomouc 25 5 12 8 2 2 2 2 -10 58 68 27
12. PSG Zlín PSG Zlín 25 6 15 4 1 3 0 0 -34 53 87 23
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 4 15 6 2 2 1 1 -31 59 90 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 2 17 6 0 5 0 1 -45 34 79 12